OK


 

اخبار جديد از آثار جديد
Untitled Document
عرض سلام و ادب
مناسبتهاي پيشين؛ از اربعين حسيني و رحلت پيامبر گرامي اسلام و شهادت امام حسن مجتبي تا شهادت امام علي بن موسي الرضا -عليهم السلام- را تسليت و تعزيت عرض مي کنم و اميدوارم هر روز به کيش و آيين اين بزرگان خالصانه تر بگرويم و در مسير انسانيت و معنويت با عزمي راسخ تر گام بگذاريم. همچنين حلول هلال ربيع الاول را که منادي ميلاد پيامبر گرامي اسلام ص است و البته زاد روز پيامبر بزرگ آيين مسيح ؛ حضرت عيسي بن مريم ع را  تبريک و تهنيت عرض مي کنم .
1 - در اينجا توجه شما را جلب مي کنم به شنيدن اثري جديد با نام "اي کربلا" از ساخته هاي دوست خوبم آريا عظيمي نژاد که امسال به مناسبت حلول اربعين عرضه شد ... اشعار مقدمه از آقاي بهمن صالحي است که توسط آقاي محمد علي کريم خاني اجرا شده و ترانه را بنده بر مرثيه اي از شاعر معاصر آقاي غلامرضا سازگار خوانده ام؛ مراحل ضبط خوانندگي ترانه اثر نيز در استوديوي شخصي من توسط آريا انجام پذيرفت که از زحمات او تقدير و تشکر مي کنم.
Eykarbala - Coming soon
2 - متاسفانه چندي پيش در بي خبري کامل اينجانب ؛ نسخه اي تصويري از کنسرتي قديمي را که در نمايشگاه بين المللي اجرا شده بود در بازار ارائه ديدم که هم اکنون از طريق دوستان در اداره موسيقي ارشاد مشغول پيگيري و تحقيق پيرامون چگونگي کسب مجوز آن هستم. اين کنسرت قبل از آلبوم تصويري "حضور" اجرا شده و از علت ارائه اش؛ آن هم در سال 93 کاملا بي خبرم !... فعلا ترجيح ميدهم بيشتر از اين صحبتي نکنم و صحبتهاي آتي را اگر لزوم و فايده اي بر آن مترتب باشد موکول مي کنم به آينده و پس از کسب اطلاعات لازم در اين باب.
3- آلبوم "شکوه - Shekveh" خوشبختانه مراحل توليد را طي کرده و بنا بر اطلاع "هنر اول" که شرکت توزيع کننده اثر است در هشتم دي ماه 1393 روانه بازار خواهد شد. اين مجموعه حاوي دو ديسک صوتي و تصويري است که شامل پنج ترک صوتي و چهار ترک تصويري مي باشد. ترک هاي تصويري در حقيقت کليپهايي هستند که بر آثار صوتي ساخته شده اند؛ بنا براين يکي از قطعات صوتي با نام "ابر" فاقد کليپ است. اين مجموعه به سفارش؛ ساخته شده و از سلک آلبوم هاي پاپ اينجانب مانند بي واژه و برکت و ... نيست و حاوي مضامين انتقادي و اجتماعي است که فکر مي کنم وظيفه قشر ماست که لا اقل در مقطعي از فعاليتهاي خود به آن بپردازيم ... ميراثهايي مانند شهداي والا مقام و خاندان گرامي شان همچنين جانبازان فداکار و قابل ستايش به معني واقعي کلمه ... که واقعيت هاي انکار ناپذير و مقدس و محترم جامعه ما هستند و همگان با هر مرام و عقيده اي احترام و حرمت آنها را پاس مي دارند انگيزه هاي تصنيف آثار اين آلبومند و طبيعي است که که اين اثر در چنين اتمسفري تنفس مي کند و حال و هوايش خاص؛ و برگرفته از حال و هواي شهدا و شيميايي ها است. توجه شما را به قسمتهايي از اين مجموعه جلب مي نمايم .
Shekve - Demo

در پايان اميدوارم با سامان گرفتن کار استوديوي شخصي و آغاز ضبط ها در آن از اين پس بتوانم بيشتر در خدمت دوستان و علاقمندان باشم که رضايت و سرور معنوي و قلبي آنان بزرگترين موهبت از جانب خداي مهربان براي اين حقير است .چهارم دي ماه 1393
چند نکته
1- نظرات در بر دارنده ي عبارات نامناسب ؛ نمايش داده نخواهد شد .
2- کاربران گرامي از نقد نظرات ديگران توام با جدال خودداري فرمايند .
3- نظرات در بردارنده ي تبليغات و آدرس افراد و سؤالات غير مربوط به پست ؛ با تشخيص وبمستر تاييد خواهند شد .
4- ساير پرسش ها و مطالب کاربران محترم با آدرس info@mohammadesfahani.com به آقاي دکتر اصفهاني منتقل مي شود .
5- در ارتباط با برنامه ها و دعوت از آقاي دکتر اصفهاني با سرکار خانم شجاعي تماس حاصل فرماييد. تلفن :093837181081393/09/24
Bookmark and Share   شماره خبر :215 تعداد بازدید :137

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Copyright © 2014 mohammadesfahani.com