OK


 

تبريک به رئيس جمهور
Untitled Document
به نام او
جناب آقاي دکتر روحاني ؛ رئيس جمهور محترم با سلام !
ضمن تبريک فرا رسيدن عيد سعيد فطر ؛ جلوس جنابعالي را بر کرسي خدمت در ماه رحمت و خود سازي ؛ تبريک عرض مي کنم و شادماني خود را از مواضع متين ؛ ظاهر آراسته و سخنان موقرتان به عنوان رئيس جمهور قوم کهن پارس و نماد ايران عزيز در جامعه بين المللي ابراز ميدارم . آقاي دکتر بي تعارف بگويم : اين مردم به خاطر اتفاقات هشت سال اخير ؛ از ريسمان سياه و سفيد مي ترسند اميدوارم به اعتماد آنها پاسخي شايسته داده شود تا پاره اي از باورها و محبت هاي پيشين به دل ها بازگردند. به هر حال سرنوشت خيلي از باورها و اعتقادات تهديد شده ي اين روزها ؛ خصوصا از انواع - جوان باورش - امروز در دستان شماست ! از شما متشکرم که از انديشه ي مديريت جهاني سَلف خود به مديريت کلام  و ارتباط شخصي تان با مردم محترم ايران تنازل فرموديد . از شما به خاطر اعتدال در گفتار ؛ و احترامي که به مردم ميگذاريد متشکرم ؛ نه خود را نوکر خطاب مي کنيد و نه آنان را خس و خاشاک . از اينکه در باره ي خودتان ضمير مفرد " من " را به کار مي بريد از شما متشکرم . اميدوارم اين ارتباط صادقانه و صميمي مستدام باشد و اگر به هر دليلي نتوانستيد ايده آل هايتان را تحقق بخشيد اول با هموطنان تان در ميان بگذاريد . اميدوارم هرگز مصلحت انديشي و مصلحت گرايي مصطلح و رايج اين سالها که دستاويز وقوع خيلي از فجايع شده را پيشه نفرماييد که البته از شخصيت شما چنين باوري در اذهان نيست ... و صميمانه آرزو مي کنم اين ارتباط را که خداي قادر در عين سخت باوري به ما و شما هديه کرده است ؛ سرورم و برادر بزرگترم ؛ به هيچ قيمت از دست ندهيد. شايد يادآوري گذشته موجب تلخ کامي تان شد اما من بازگفتم تا شما آن را به کرشمه ي خُلق حَسن خود ببخشاييد !
به يک دو قطره که ايثار کردي اي ديده بسا که بر رخ دولت کني کرشمه ي ناز
غرض کرشمه ي حسن است ور نه حاجت نيست جمال دولت محمود را به زلف اياز !
ز مشکلات طريقت عنان متاب اي دل که مرد راه نينديشد از نشيب و فراز
در اين مقام مجازي به جز پياله مگير در اين سراچه ي بازيچه غير عشق مباز
چه گويمت که ز سوز درون چه مي بينم ز اشک پرس حکايت که من ني ام غماز ...
" حافظ "


   
در پايان از آنجا که ضمن سخنراني مراسم تحليف به گفتار امام علي ع تمسک جستيد و به خوبي بهره برديد اثري با نام "اميرميخانه" را که براي آن حضرت خوانده ام به جنابعالي و مردم عزيزمان تقديم ميکنم .

خداوند حافظ و ياورتان ./

مرداد 1392 - رمضان المبارک

 (Download_Amir_Taraneh  (5MB
بخش نظرات
1- نظرات در بر دارنده ي عبارات نامناسب ؛ نمايش داده نخواهد شد .
2- کاربران گرامي از نقد نظرات ديگران توام با جدال خودداري فرمايند .
3- نظرات در بردارنده ي تبليغات و آدرس افراد و سؤالات غير مربوط به پست ؛ با تشخيص وبمستر تاييد خواهند شد .
4- ساير پرسش ها و مطالب کاربران محترم با آدرس info@mohammadesfahani.com به آقاي دکتر اصفهاني منتقل مي شود .


1392/05/04
Bookmark and Share   شماره خبر :29 تعداد بازدید :21696
نویسنده :
س . م. م. اه
تاریخ :
چهارشنبه 29 مهر 1394
نظر :
سلام آقاي اصفهاني بنده تمام آثار ريز و درشت شما رو جمع کردم. روحاني که ميخواد با کدخداي دنيا يعني آمريکاييها سازش کنه از نظر جنابعالي شايسته اين محبّت شماست!؟ از شما که داراي اعتقادات مذهبي و ضد آمريکايي هستين انتظار بيشتري بود...!!!! راستي کاش نظرتون رو در مورد فتنه 88،خاتمي و موسوي و کروبي خائن هم ميگفتين...همين جناب روحاني شما در مرکز استراتژک مجمع تشخيص مصلحت نظام در فتنه چه کار کردن!!!!؟؟؟؟؟
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
علي
تاریخ :
دوشنبه 15 دی 1393
نظر :
سلام آقاي اصفهاني ما بچه مذهبي ها به خواننده متعهد، اخلاقي و مردمي و خوش صدايي چون شما افتخار مي کنيم. اما دلم بعد از اين نامه گرفت... مي شود انتقاد هم کرد اما منصفانه و واقع بينانه ... کاش ميگفتيد که دليل ناراحتي شما از رئيس جمهور قبلي چيه؟ ديگه اين روزها ترانه هاي شما مانند گذشته دلم رو صاف نمي کنه چون نيت خواننده همراه با ترانه مي ماند و اثر گذار است ... نمي دانم نيتتان چيست !
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
تجلي
تاریخ :
شنبه 29 شهریور 1393
نظر :
با عرض سلام و ادب خدمت خواننده ي مومن و باوقار کشورمان آقاي اصفهاني ما هم چون شما از آمدن ادب و اعتدال و وقار و متانت خوشحاليم و اميدواريم که تلخي ها و تاريکيهايي که گذشتگان به وجود آوردند کم کم از بين رفته و به جاي آنها شيريني و مهرباني و لبخند و اميد در دل مردم سرزمينمان ريشه بدواند.
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
معصومه
تاریخ :
یکشنبه 4 آبان 1393
نظر :
الان دقيقا متوجه شدم معناي شيريني و اعتدال و گذشت رو ... خسته نباشي تجلي جان اين دولت فخيمه و محترم شما رسما در حق من ظلم بزرگي کرده که نميتونم بگم.
2
4
نویسنده :
در جستجوي حقيقت
تاریخ :
جمعه 14 شهریور 1393
نظر :
برايتان بسيار متاسفم آقاي اصفهاني شما هم مانند سلف خود يعني شجريان هستيد با اين تفاوت که او لااقل اين شجاعت را دارد که حرف خود را (اگرچه ناحق است)در مجامع مختلف بزند.شما از ادبيات متين صحبت کرديد که آقاي روحاني ميزند يعني آقاي احمدي نژاد نميزد؟آقاي احمدي نژاد مانند مردم بود و از جنس مردم و با زبان همه مردم کوچه و بازار صحبت ميکرد و اگر مانند شما خود را از مردم جدا ميدانيد اين مشکل شما است.ديروز رهبر معظم انقلاب در مورد مديريت جهاني صحبت کردند و لزوم ورود به اين مديريت البته با توانمند شدن کشور . دقيقا همان حرفي که احمدي نژاد ميزد و شما آنرا تمسخر کرديد و تازل آنرا بوسيله آقاي روحاني ستوديد. احمدي نژاد خود را نوکر مردم ميدانست وخدمتگزار همانطور که امام خميني ميفرمود :مرا خدمتگزار بنامند بهتر است تا بگويند رهبر.شايد شما هم فکر ميکنيد که در زمان پادشاهان قبل هستيم که مردم را رعيت ميناميدند؟احمدي نژاد هيچگاه مردم را خس و خاشاک نناميد و صوت گفتارش هم موجود است او 40 ميليون مردم شرکت کننده را برنده انتخابات دانست و مشتي اوباش را خس و خاشاک ناميد که به جان و مال و ناموس مردم تعرض ميکردند و همه اينها ثابت شد اما شما هنوز نميخواهيد باور کنيد اگر عوام الناس تحت القائات بي بي سي اين را ميگفتند مشکلي نبود اما از شما که مثلا دکتر هستيد و هنرمندبعيد است که تحقيق نکرده چنين چيزي را بنويسيد.شما از اينکه آقاي روحاني کلمه* من* را استفاده ميکنداو را ستوده ايد. حال آنکه خداوند متعال که قادر مطلق است و توانا در بعضي موارد از کلمه* ما *استفاده ميکند(نحن خلقناکم)يعني *ما شما را خلق کرديم*که البته ما الآن در مقام تفسير نيستيم.در آخر از ادب و وقار در گفتار آقاي روحاني گفتيد و از تهديد اعتقادات جوانان.در پاسخ بايد گفت:بله ايشان در کمال تواضع آقاي اوباما را فردي با هوش و مودب خواندند اما دانشگاهيان و نخبگان و سياسيون و انديشمندان منقد را کم سواد-بيشناسنامه-بزدل-مزدور....خواندند.اما وقتي در جلو احمدي نژاد عکسش را آتش زدند و به ايشان اهانت کردند در پاسخشان گفت : که من همه شما را دوست دارم.اما در مورد تهديد اعتقادات از زمان سلف آقاي روحاني در دوره اصلاحات شروع شد که به ائمه و اعتقادات ديني حمله کردند و امروز خلف آنان در وزارت ارشاد مجوز نشر کتب ضاله را ميدهد مجوز ساخت فيلم ضد دين ميدهد تک خواني زنان را تشويق ميکند و....نميدانم چه افتي در بين هنرمندان ما هست و ريشه اينهمه کج فهمي و ضديت با نظام در چيست حال آنکه همه اينان شهرت و پيشرفت خود را مديون نظام مظلوم اسلامي ما هستند آقاي دکتر بخدا قسم دنيا ارزش اينهمه جفا به ديگران و نظام را ندارد.
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
مريم
تاریخ :
دوشنبه 3 شهریور 1393
نظر :
سلام آقاي دکتر از شما که فردي تحصيل کرده و فهيم هستيد، بعيده که اينقدر خارج از انصاف نسبت به آدمها نظر بديد. اي کاش بي طرفانه تبريک مي گفتيد. اين که تمام تقصيرها رو بندازيم گردن يک نفر و فکر کنيم يک نفر ديگه ناجيه مملکته تفکر درستي نيست. همه ما در هر جايگاهي که باشيم نسبت به سرنوشت مملکتمون مسئوليم. مثلاً خود شما اين اواخر چه کاري بيرون دادين که به اين مملکت و دين و مذهبش کمک کنه. خودتون رو عقب کشيدين با اينکه استعداد فوق العاده اي داريد. قضاوت در مورد ديگران کار ساده ايه. من مطمئنم شما از مهرباني زيادتون و دلسوزي تون نسبت به مملکت اين حرفها رو مي زنيد ولي يک طرفه نبايد قضاوت کرد و بايد منصف بود.
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
امير
تاریخ :
دوشنبه 27 مرداد 1393
نظر :
سلام و عرض ادب لحن و صداي شيرين شما را دوست دارم. چون بوي اعتقاد و ايمان و تقوا از آن به مشام مي رسد. متن اشعارتان غالبا با محتوا و سالم است و خودتان هم موقريد و متين. تبريک شما به روحاني هوشمندانه بوده اما کاش قدري منصفانه تر در مورد دولت قبل نظر مي داديد. حسن مي جمله چو گفتي هنرش نيز بگو. آيا شما در مواضع، حرکات و بيانات اخير آقاي روحاني «مواضع متين ؛ ظاهر آراسته و سخنان موقر» مي بينيد؟ التماس دعا
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
پاسدار انقلاب
تاریخ :
شنبه 25 مرداد 1393
نظر :
سلام اقاي اصفهاني ممنون.واقعاممنون.... اينه رسم انصاف نکنه شما از اعتراض قاي احمدي نژاد نسبت به افرادي که به جاي اعتراض و راهپيمايي سالم به اتش زدن مسجد و قران و حمله به نيروهاي نظامي پرداختند ناراحت شديد يک کار کنيد که ما اين طور فکر کنيم که شعر هاي شما نسبت به امامان واقعي است نه يک تظاهر و شعار ضمنا از گفتن سخنان فتنه انگيز بپرهيزيد که در غير اين صورت برخورد شديدي با شما خواهم کرد
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
سمانه
تاریخ :
دوشنبه 20 مرداد 1393
نظر :
من که ديگه آلبوماتونو نميخرم وقتي که اينقد به رييس جمهور سابقمون توهين ميکنيد ايشون خيلي خدوم بودن اما چون سر مواضع هسته اي سفت و سخت ايستادن تحريم ها شديد بود
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
هانيه
تاریخ :
چهارشنبه 22 مرداد 1393
نظر :
شما 4 ميليوني ها نخريد.اقاي اصفهاني ما مردم ايران پشت سر شما و آقاي روحاني هستيم
17
8
نویسنده :
محمد حسن
تاریخ :
شنبه 11 مرداد 1393
نظر :
من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است. *کورش* چيزي که انصافا توي هشت سال نديديم آون وقت دوستان توقع تمجيد هم دارند....
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
علي
تاریخ :
شنبه 23 فروردین 1393
نظر :
آقاي اصفهاني: بسيجي ما (محمود احمدي نژاد) از شدت معمولي بودن بزرگ و دوست داشتني ست.
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
محسن
تاریخ :
جمعه 3 مرداد 1393
نظر :
سلام به نظرم نه بيطرفي در سياسيت صحيح است و نه اين جمله که فلان صنف و حرفه نبايد سياسي باشند! سياست حرکت در مرز حق و باطل نيست. سياست انتخاب موضع و نظر درست در هر واقعه اي است که هر انسان آزاده اي فارغ از مذهب و قوميت و فرهنگ و زبان ناچار به انتخاب آن است و اين واقعيت انساني ماست. پس همه بايد سياسي باشيم و چه بخواهيم و چه نخواهيم هستيم... دعواي و جنجال برسر حرف ها و کارها بسيار و عرصه ي نظر خواهي هاي اينترنتي اندک و جانب گرايانه است من نيز از خود حرفي ندارم و فقط از کتاب هدايت نقل ميکنم: سوره مبارکه المائدة آيه ۸ يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنوا کونوا قَوّامينَ لِلَّهِ شُهَداءَ بِالقِسطِ ۖ وَلا يَجرِمَنَّکُم شَنَآنُ قَومٍ عَلىٰ أَلّا تَعدِلُوا ۚ اعدِلوا هُوَ أَقرَبُ لِلتَّقوىٰ ۖ وَاتَّقُوا اللَّهَ ۚ إِنَّ اللَّهَ خَبيرٌ بِما تَعمَلونَ﴿۸﴾ اي کساني که ايمان آورده‌ايد! همواره براي خدا قيام کنيد، و از روي عدالت، گواهي دهيد! دشمني با جمعيّتي، شما را به گناه و ترک عدالت نکشاند! عدالت کنيد، که به پرهيزگاري نزديکتر است! و از (معصيت) خدا بپرهيزيد، که از آنچه انجام مي‌دهيد، با خبر است!
1
6
نویسنده :
مجيد
تاریخ :
سه شنیه 24 تیر 1393
نظر :
آقاي اصفهاني، من يکي از طرفداران خيلي دوف ر صداي دلنشين شما هستم. اما حيف نبود براي کسي که هشت سال تلاش کرد تامشکلات مملکتش را حل کند اين طور مورد بيمهري قرار بگيرد. متاسفانه بسياري ازبزرگان موسيقي ايران البته معاصر دچار نوعي سياسي گري شده اند انگار در آلبوم هنري آنان سياسي شدن از نوع مخالف خالي است که به طريق و به هر بهانه اي ميخواهند نقش مخالف خود را درزمان احمدي نژاد ابراز نمايند همه مردم ميدانند که کلمه خس و خاشاک در يک رقابت سياسي يا ورزشي نوعي کري خواني براي حريفي است که ازکوره در رفته است و بجاي آوردن دليل متقن پيراهن را علم کرده است. (چه بخواهيد وچه نخواهيد صدايتان را دوست داريم) [روح آقاي لطفي شاد که اعلام کرده بود از صدا وسيما ميخواهم که کنسرت وبرنامه هايم را رايگان براي مردم پخش کند ]
6
16
نویسنده :
يک بنده خدا
تاریخ :
سه شنیه 5 فروردین 1393
نظر :
قبلا اين متن شما را خوانده بودم. اما فرصتي براي اظهار نظر نيافتم. به عنوان يک بنده خدا که سالها از نواي شما لذت بردم بابت تحقير يک دوره 8 ساله متاسف شدم. کساني که نواي شما را دوست دارند با اين پيام متعصبانه کمي دلگير خواهند شد. هنرمندان بهتر است وارد مسايل ريز سياست نشوند. چه بسا چند سال ديگر از اين دوران جديد هم بيزاري کنيد!
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
faran
تاریخ :
پنجشنبه 7 فروردین 1393
نظر :
کاملا موافقم. با خواندن اين پست نظرم راجع به دکتر اصفهاني عوض شد! اي کاش به نظر و سليقه بقيه مردم هم احترام بزاريد...
22
22
نویسنده :
ف-ف
تاریخ :
دوشنبه 4 فروردین 1393
نظر :
دمتون گرم دکترجان.با يک دنياعششششششششششق
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
محمدمهدي اصفهانيان
تاریخ :
پنجشنبه 8 اسفند 1392
نظر :
قطعه بسيار قشنگي بود مرسي دکترجان
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
سعيد
تاریخ :
پنجشنبه 10 بهمن 1392
نظر :
دوستان عزيز گرايش سياسي داشته باشيد براي همه هم وطنان با گرايش هاي سياسي متفاوت هم احترام قائل شويد ولي غيرت و تعصب ورزي سياسي رو کنار بگذاريد و در هر عرصه که وارد مي شويد اولويت ها اين گرايش سياسي خودتون رو تغيير و تعديل کنيد به خودتون اجازه بديد تا رنگ واقعي زندگي رو بدور از سياست زدگي احساس کنيد هر چقدر تعصبات سياسي ما ملت شديد تر شده يک سري سياس نا متعهد بيشتر سعي کردند تا مردم را فريب دهند و با ايجاد تفرقه بين اقشار مردم خود به نتيجه مطلوب و منافع مادي برسند و متاسفانه ملت ما هر زمان در اين وادي ضربه هاي سنگيني خورده . اگر اقشار مختلف مردم با گرايشات سياسي مختلف با آرامش و دوستي در کنار هم به مسائل سياسي بپردازند آنگاه اين سياسيون هستند که بايد در قبال هر عمل خود و شايعات و يا بدبيني حاکم در جامعه جوابگوي ملت باشند. براي يکبار هم که شده بياييد بعنوان يک ملت بزرگ پايه گذار سياست ملي باشيم سياستي که براي به چالش کشيدن هر مسئول و سياستمداري که خلاف مصالح مردم و دين مبين اسلام حرکت کرده ، کفايت نمايد . ما در دنيا بعنوان ملت شيعه شناخته شده ايم پس بياييد با تکيه بر کلام وحي و توصيه هاي اميرمومنان علي (ع) در صدد ايجاد سياست ملي بر اساس فرمايشات آقا اميرالمومنين (ع) براي رسيدن به وحدت سياسي ملي باشيم. و هر مسئول خادم و يا غير خادم را بر اساس اين معيار ها بسنجيم.
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
for
تاریخ :
یکشنبه 6 بهمن 1392
نظر :
سلام. بنده هم طلبه اي ساده ام که واقعا از نواي آقاي اصفهاني لذت ميبرم... و تقريبا در عرصه موسيقي روي ايشون تعصب دارم ... کاش فقط در اين پيام تبريک به همون عرض تبريک و تعريف از دکتر روحاني کفايت ميکردين... شدت و ضعف ها در دولت ها هميشه بوده و هست... ولي انتقاد سازنده ست که کارسازه.... آقاي دکتر اصفهاني... قلبا به شما ارادت دارم.... لذا پيشنهاد حقير اينه که وارد عرصه سياست نشين چون دستخوش غرض ورزها خواهيد شد....
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
جواد
تاریخ :
شنبه 28 دی 1392
نظر :
سلام واقعا من وقتي اين متن رو خوندم متحير شدم چون اصلا از آقاي اصفهاني اين انتظار رو نداشتم که نامه اي سراسر طعنه به آقاي احمدي نژاد براي آقاي روحاني بفرسته اصلا ياد محتواي کتاب اقتدارگرايي ايران در عهد قاجار آقاي سريع القلم افتادم ايرادي نداره چه ميشه کرد ديگه ما ايراني هستيم و همينطوري بزرگ شديم هرکسي به ما خدمت کنه بايد چوبش رو هم بخوره ولي هرکي مثل آقاي خاتمي که در دانشگاه تهران با لفظ «آقا کاري نکنيد بگم بيرونتون کنن آدم باشيد» با دانشجويان صحبت کنه ميشه انسان فرهيخته و با تمدن و ... ولي آقاي احمدي نژاد چون کسي رو در جاهاي حساس کشوري و لشکري نداره که ازش حمايت کنن همه ميزنن تو سرش بالاخره هرچي باشه ما ايراني هستيم فقط يکي رو مي خوايم که بزنه تو سرمون يعني اصلا ما ايراني ها چنين موجوداتي هستيم. حيف اي کاش آقاي احمدي نژاد هم مثل بقيه فقط کيسه خودش رو پر مي کرد و مي رفت و کاري هم انجام نمي داد چون املاي نانوشته يعني املاي بي غلط براي همين هم کسي به املاي نانوشته چون هيچ غلطي درش نداره گير نميده
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
علي
تاریخ :
چهارشنبه 28 اسفند 1392
نظر :
سلام بالاخره هرکس نقطه قوت ها و نقطه ضعف هاي دارد که ما بايد از خوبي هايش الگو بگيريم و از بدي هايش نيز عبرت فلذا نبايد آن همه خدمت آقاي احمدي نژاد را بخاطر رفتار هاي غلطش ناديده گرفت و نه بايد رفتار هاي غلطش را توجيه کرد اما اينکه ايشان را دروغ گوي بزرگ هم بدانيم خيلي بد و حتي تهمت است. اما خوب چند جايي هم تهمت ها و کار هاي ناشايستي داشت که خدا ان شاء الله همه ماو شما را ببخشد و بايد از دولت خودمان نيز همايت کنيم تا زمين نخورد و ما اميدواريم دولتمان چراغ راست نزند در حالي که به سمت چپ برود
2
17
نویسنده :
مهدي
تاریخ :
شنبه 5 بهمن 1392
نظر :
بله به قول شماما ايراني هستيم عادت کرده ايم براي دروغگوها عنوان قهرمان بسازيم. عادت کرده ايم هر کسي که با عنوان زرق و برق دار خدمت و نوکر مردم آمد يک دل نه که صد دل واله او شويم. بعيد است از شخصيت متين مانند دکتراصفهاني که اين حرفها را نزند. بايد بگويد و تازه کم هم گفته در مورد فردي که سالها علنا دروغ گفت و همه را احمق فرض کرد اميدوارم شاهد اين افراد نباشيم. ان الله لا يغير ما بقوم حتي يغيرو ما بانفسهم.
35
19
نویسنده :
معصومه
تاریخ :
جمعه 13 دی 1392
نظر :
سلام من خودم از قشر ضعيف جامعه هستم گروني ها براي ما هم بود ولي خداوکيلي پياده شدن طرح هدفمند سازي يارانه ها عالي بود و همه دولتهاي قبل هم دنبال اين کار بودند حالا چون نتونستند از اين دولت ايراد ميگيرند . اين تحريم ها هم خواست خود ملت بود، اون موقعي که همه تو خيابونها شعار ميدادند انرژي هسته اي حق مسلم ماست بايد انظار تحريم رو هم مي داشتند همونطوري که جمهوري اسلامي خواستيم و تحريم شديم اين موضوع هم مثل ملي شدن صنعت نفته پاش وايسيم و بعد طعم شيرين برد رو بچشيم . مشکل خيلي ها گروني نيست تجمله چون ديگه مثل قبل نمي تونن دست تو جيب ملت کنند . حالاهم که مردم مملکت حرف اينا رو بد جوري ميخرند!!! برا همه سخته ولي به قول حافظ (باغبان گر چند روزي صحبت گل بايدش بر جفاي خار هجران صبر بلبل بايدش) مگه شعب ابي طالب نبود .... فاالصبرو ان الله مع الصابرين.
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
مسعودحق گو
تاریخ :
چهارشنبه 11 دی 1392
نظر :
سلام برهمه عزيزان احقريک روحاني اهل سنتم اگرچه اعتقاداتم بادکتراصفهاني خيلي فرق ميکنه ولي الحق والانصاف خوب تودلهاميشينه کاري به اعتقادات ايشان ندارم من اينوميخوام بگم که اگرچه باايشان اختلاف نظرهاي کلي دارم ولي بازهم طبق قاعده تحمل نظرديگران به ايشان واعتقادات ايشان احترام ميذارم ضمن اينکه به آقاي بهادراني ونظراتشون هم احترام ميذارم بهرحال ايشان هم به آقاي احمدي نژادارادت دارن ولي اين ارادت نبايدازدايره انصاف بدورباشه اگه اجازه بديدميخوام نظرمودرباره دکتراحمدي نژادبنويسم اگرچه بنده احقرعددي نيستم که بخوام نظرمودرباره رييس جمهوريه کشوربدم ولي خوب شايدحرفهام ازباب قاعده افاده واستفاده کارسازباشه شايددوره دکتراحمدي نژادبراي يه طيف خاص مثل آقاي بهادراني و...دوره اي طلايي باشه ولي تمام مزايايي که آقاي احمدي نژادداشتندولي چندعيب ايشان اينقدرحادبودکه کمرکشوروملت روشکست عدم شعورسياسي ايشان اگرچه ظاهراآدم مخلصي هم بودندولي باعث فجايعي شدکه شايدبه اين سادگي هم جبران نشه رسول الله صلي الله عليه وسلم هم مخلص بودندهم شعورسياسي بالايي داشتندبه حدي که درجايي فرمودندجنگ نيست مگرخدعه ونيرنگ مثلادرفتح مکه وقتي قافله هاي ازمشرکين ازمدينه ميگذشتندوسپاه مسلمين روميديدند مي پرسيدندکجاميرويد؟پيامبرميفرمودند به طايف که البته اين دروغ هم نبودچون طايف دربين مکه ومدينه بودلب کلام اينکه آقاي احمدي نژادميتونست درطي هشت سال هم دشمن(امريکاوانگليس و...)رودست به سربکنه تاتحريمهابرسرمسلمين نباره واينقدرفشاربرمردم واردنشه هم دشمنيشونوباکفارادمه ميدادندولي اين کاررونکردندومتاسفانه کشوررودچارمشکلاتي کردندکه اون سرش ناپيدا!!!ولي به هرحال برچيزي که گذشت نبايدحسرت خوردبايدبه فکراينده بوداگه عزيزان به حرفهام نخندندميخوام يه چيزي بگم که فکرميکنم حل تموم اين مشگلات درگرواين حرفه واونم اينه که بايدباتموم کاستي ها بازم شکرکنيم ومدام به خوبي هاي ديگران توجه کنيم نه به بديها وشکرنعمت روداشته باشيم چراکه شکرنعمت نعمتت افزون کند کفرنعمت ازکفت بيرون کند مشکلات ملت هميشه همين بوده وهست واونم همين ناسپاسي خودمون ازحکومتها اگه فکرميکنيدبي ربط ميگم بياييدازهمين الان باچشم خيربه مسئولين حکومت نگاه وشکرکنيم اگه فکرميکنيم اونها مشکلاتي دارندبازبان شيرين بهشون بازگوگنيم واگه فکرميکنيداين کارسازنيست بادعا -من نه پاچه خواردولتم نه دشمن دولت ازکسي هم ترسي ندارم وفقط ازخداميترسم خوب هرچه تونستم خلاصه کردم
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
وبمستر......»عليرضا بهادراني - وبلاگ ولايت
تاریخ :
سه شنیه 23 مهر 1392
نظر :
آقاي بهادراني سلام کامنت شما که در آن مبادرت به توهين و تهمت شده بود تاييد نشد و ادعاي شما براي بررسي به گردانندگان آذران وب منتقل خواهد شد البته شما از اينگونه ادعاها زياد مي کنيد مانند مساله کد ويژه که ابتدا مطرح کرديد نرم افزار با يکبار کليک؛ يک لايک يا ديس لايک را تاييد ميکند و سپس به روي آن آي پي قفل ميشود بطوري که اگر چند بارهم به سايت وارد شويد نميتوانيد لايک جديدي را بيفزاييد مگر اينکه با چند کامپيوتر مختلف اين کار انجام شود حالا فرض کنيم اينجا مخالفين تفکر شما تقلب کردند . در انتخابات اخير چه اتفاقي افتاد؟ ما دقيقا کامنتهاي شما را رصد و کنترل خواهيم کرد و از اين به بعد هم بيشتر از سابق؛ چون شما فضاي اعتماد بين خود و ما را مخدوش نموديد و اکثريت بازديد کنندگان که کامنتهاي بسياري از آنها هم تاييد نشد را به سمت مقابله اي خصمانه با خود و دوستانتان سوق داديد لذا خواهشمنديم از اين به بعد از عدم برخورداري تان از حق آزادي بيان مانند ديگران ؛ به دليل عملکردهايتان ؛ ديگر دلگير نشويد.
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
هادي عرب
تاریخ :
سه شنیه 30 مهر 1392
نظر :
با درود وبمستر گرامي اين مشکل وجود داره توي اين سايت! بهتره رفعش کنيد راستي خانم مهتاب تنها اگه مرورگر را هم عوض کنيد ميتونيد چندتا لايک يا ديس لايک بفرستيد بعد با وي پي ان هم ميتونيد دوباره چندتا لايک يا ديس لايک با هرکدام از مرورگرها ارسال کنيد / دوباره يک ربع بعد که سايت را بستيد ميتونيد دوباره وارد سايت بشين و لايک و ديس لايک با مرورگرهاي مختلف ارسال کنيد /// بعضي وقت ها هم کامنت ارسال نميشه
3
80
نویسنده :
مهتاب تنها
تاریخ :
دوشنبه 29 مهر 1392
نظر :
وبمستر عزيز احساس ميکنم اشتباهي رخ داده چون شما گفتيد که اگه يه بار کليک کنيم فقط يه لايک يا ديس لايک ثبت ميشه ولي من امتحان کردم و ديدم که اگه چند بار پشت سر هم کليک کنيم حداکثر 3لايک ثبت ميشه.فکر ميکنم به خاطر اين موضوع آقاي بهادراني دچار سوتفاهم شدند خواهشا رسيدگي کنيد.در ضمن من اين کامنت رو سه روزه که دارم ميفرستم ولي تاييد ارسال نمياد مشکلش چيه؟
9
46
نویسنده :
مهتاب تنها
تاریخ :
جمعه 26 مهر 1392
نظر :
واقعا گل گفتي وبمستر عزيز فضاجدا متشنج شده بود.اميدوارم که ديگه اينجور نشه.مرسي
17
27
نویسنده :
ميلاد زند
تاریخ :
چهارشنبه 24 مهر 1392
نظر :
دوستت داريم وبمستر عزيز هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :)
37
255
نویسنده :
حبيب
تاریخ :
سه شنیه 23 مهر 1392
نظر :
آقاي دکتر اصفهاني را به خاطر متانت؛ دل دريايي؛ هوش و سوادشان در نوشتار و تحليل مسايل مي ستايم بيهوده نيست که اينقدر انسان با صدايش ارتباط برقرار ميکند و با ترانه هايش به اوج و حالتي معنوي ميرسد پشت اين صدا چنين شخصيتي است...
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
محمدتقي
تاریخ :
سه شنیه 23 مهر 1392
نظر :
اقاي بهادراني سلام صدبار بدي کردي و ديدي ثمرش را - خوبي چه بدي داشت که يک بار نکردي؟؟؟.....انسان با توهين و لجبازي قدر و موقعيتش را در جمع از دست ميدهد مثل شما و دوستانتان که الان در اين جمع کوچک , آماج حملات آن لايک قرار گرفته ايد و اکثريت بر عليه تان شده اند اميدوارم از اين اجتماع کوچک عبرت بگيريد براي زندگي و اجتماع بزرگتري بنام مملکتتان و خودتان را ارتقا دهيد در رفتار و گفتار. براي شما آرزوي موفقيت و اصلاح دارم
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
افشين
تاریخ :
سه شنیه 23 مهر 1392
نظر :
آقاي بهادراني من متن تبريک را خواندم اصلا توهيني در آن به آقاي احمدي نژاد نشده بلکه يک سري حقايق را گفته اند شما چرا از ظاهر آراسته ي آقاي دکتر روحاني ؛ برداشت توهين به آقاي احمدي نژاد را کرديد؟ مگر آقاي احمدي نژاد ظاهرشان آراسته نبود؟ يا آقاي دکتر چنين چيزي گفتند که شما اينطور عکس العمل نشان داديد؟ کجاي پيامشان گفتند؟ ايشان کجا گفتند که آقاي احمدي نژاد فرد ضايعي هستند ؟ اين را خودتان عنوان کرديد اينطور نيست؟ در ته ذهن شما چه ميگذرد که اينگونه تراوشاتي از آن بيرون ميزند که هر خواننده اي را متعجب ميکند ؟ من فکر مي کنم شما ابتدا بايد به اصلاح خودتان بپردازيد سپس از ديگران عيب جويي کنيد البته بخاطر انتخابات اخير و مسايل بعد از آن حق داريد ناراحت باشيد ولي نبايد تلافي آن را سر ديگران دربياوريد همه که مجبور نيستند مثل شما فکر کنند و ايده آل داشته باشند؛ خب اکثريت مردم ايران به خلاف شما و دوستانتان فکر مي کنند و شاهدش همين انتخابات و همين صفحه است بجاي اين تهاجمات بي هدف و بي فايده ؛حقيقت را بپذيريد و بجاي متشنج کردن جو چنين فضاهاي عمومي با دوستانتان در خلوتهاي خودتان درد دل کنيد .
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
زهره
تاریخ :
سه شنیه 23 مهر 1392
نظر :
آقاي بهادراني دست برداريد آقاي دکتر به عنوان يک انسان خودشان داراي عقيده و راي و تشخيص در مسايل هستند اين چه توقع بي جايي است که شما و دوستانتان داريد که ايشان تشخيص خودشان را نبايد اعلام کنندچون به شما بي احترامي ميشود؟ يعني شماها اينقدر تماميت خواه و ديکتاتوريد که حاضريد براي دلخور نشدنتان همه صداها را خاموش کرده سانسور کنيد؟ پيام آقاي دکتر خيلي مودبانه و صادقانه بود و مستند ؛ هيچکدام از مطالب آن را نمي توانيد انکار کنيد منتهي چون دست روي نقاط حساسي گذاشته بودند که اين از هوش ايشان است (همانطور که در موسيقي هم سراغ نقاط و مطالبي ميروند که کمتر به ذهن ديگران ميرسد) شما و دوستانتان را عصباني کرد و از جاده منطق و حق به در شديد در حدي که حقوق انساني ديگران را هم ناديده گرفتيد واقعا براتون متاسفم اين مساله از همان ابتدا در نوشته شما هم مشخص بود واقعا بايد روي خودتان خيلي کار کنيد...
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
مصطفي زرنگار
تاریخ :
سه شنیه 23 مهر 1392
نظر :
خيلي جالبه اين آقاي بهادري چقدر زود رنگ عوض ميکنه توي نظرش داد و بيداد راه انداخته بود که آزادي نيست و با کد ويژه حرفاش سانسور شده چون مخالف نظر دکتر؛ حرف زده! بعد که نظرش تاييد شد با اونهمه بي ادبي و توهيني که کرده بود حالا شروع کرده به مظلوم نمايي که نه ! من نميخواستم حرفام علني بشه!!! خوبه همه چيز اينجا ثبت شده هست بالاخره طرفداران احمدي نژاد هم شبيه خودش هستند و توي روز روشن دروغ ميگن و تقصير هارو گردن ديگران مي اندازن آقاي بهادري دست شماها خيلي وقته که براي همه رو شده ماها حتي ديگه از رفتار شما و دوستانتان حتي تعجب هم نمي کنيم و اگر خلاف اين رفتار کنيد شگفت زده ميشيم بنابراين هرچه مي خواهد دل تنگت بگو آقا جان! لااقل خودتو خوشحال ميکني ولي فکر نکن که ديگران رو ميتوني فريب بدي!!
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
نيما
تاریخ :
سه شنیه 23 مهر 1392
نظر :
به لايک هاي گفته ها دقت کنيد ... و اينقدر خودتون رو نگران حرفهاي ما نکنيد که به خاطر منظوري خاص گفته شده ! مردم ما اونقدر شعور و فهم دارند که با زدن unlike صحبت هاي .... نشون دادند که از حرفهايي شبيه شعار و ... خسته شدند .. مردم ايمان و صداقت واقعي مي خوان ... حالا هر کسي که نزديکتر به اين موارد هست واسشون دلنشين تره ... شاد و سلامت باشيد :)
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
عليرضا بهادراني
تاریخ :
یکشنبه 21 مهر 1392
نظر :
انتظار من انتظار زيادي نيست آقاي دکتر! اگر به عقيده ي تعداد حتي محدود طرفداران خود احترام ميگذاشتيد و به رئيس جمهور پيشين بعنوان نقد توهين نميکرديد! دوستاني که از من بخاطر اين حرفهايم ناراحت شدند لحظه اي خودشان را جاي من بگذارند آيا انها از اينکه کسي به دکتر اصفهاني توهين کند ناراحت نميشوند؟! هنوز هم فرق نقد و مسخره کردن و توهين کردن را نميدانيد؟!نکنه فکر ميکنيد آقاي دکتر احمدي نژاد آنقدر ضايع هستند که توهين به ايشان و مسخره کردن ايشان کار درستي است؟!يعني اينقدر خود را بي عيب و بزرگ مي پنداريد؟!من نميگويم که احمدي نژاد بي عيب بوده حتي انقدر که از شهيد دکتر علي شريعتي حمايت ميکنم از احمدي نژاد حمايت نميکنم به نظرات ديگران احترام ميگذارم ولي با هرکسي مثل خودش برخورد ميکنم! من فقط دوست داشتم انصافتان را در اين مورد هم بکار ميگرفتيد...کاش!آقاي دکتر شما هم ميتوانيد نظرات سياسيتان را بيان کنيد ، مشکلي نيست و اين حق که در مورد کشورتان احساس تکليف کنيد را لااقل من نميتوانم از شما سلب کنم....آقاي دکتر با توجه به گفته ي يکي از دوستدارانتان آنها کاري به عقيده ي سياسي و (حتي شخصيت) شما ندارند آنها شما را دوست دارند بخاطر صداي خوش شما... من هم شما را دوست دارم بخاطر شخصيتتان به خاطر آن وقاري که داشتيد موقعي مجري شبکه تهران در زمان سال تحويل ازتون پرسيد نظرتون درباره آقاي محمد رضا گلزار(شما و ايشان هردو در آن برنامه بوديد) چيه؟! شما گفتيد در تخصص من نيست که درباره حرفه ي ايشان نظري بدهم ايشان اکثر نقش هايي که بازي ميکنند کاراکتر خودشان است... و گفتيد فرزندانتان به ايشان(محمدرضا گلزار) علاقه دارند... زماني ديگر مصاحبه ي شما در سايتي را خواندم درمورد انتخابات از شما سوالي کرده بودند گفته بوديد در تخصص من نيست ولي گفتيد که چهار سال سختي تکرار نشه و... و همچنين موقعي که باز هم در شبکه تهران از ارتباط با خدا و واسطه قرار دادن براي اين ارتباط سخن ميگفتيد و... يادم مياد يک زماني با اخراجي ها هم همکاري داشتيد درسته که مطلبي در سايتتان زديد در رابطه با اينکه فقط اخراجي هاي يک همکاري داشتيد و اين همکاري ادامه نداشت ولي به هر حال زماني همکاري داشتيد پس زماني آقاي دهنمکي را اگر دوست نمي پنداشتيد دشمن هم نمي دانستيد...قبول کنيد کمي تغيير کرده ايد! شايد اين تغيير براي شما خوب بوده و شايد راهي که شما رفته ايد درست است (خواهشا در رابطه با اين قسمت دوستان جواب ندهند درباره جاهاي ديگر متن حرف بزنيد اين قسمت فقط مخاطبش دکتر محمد اصفهاني است ولاغير)! اگر ميشود دليل منتشر کردن متن اول مرا برايم بگوييد ... من با جزئيات کمتري ميخواستم در سايد منتشر کنم که نشد اون ايميل که برايتان فرستادم آن چيزي نبود که بخواهم دوستدارانتان ببينند!من نظرم را گفتم و همانطور که ابراز عقايد در مکتب شما جرم نيست دوست داشتم خدا به شما تحمل عقيده ي مخالف را داده باشد که گويا بعضي از دوستان از آن بي بهره اند!در پايان فکر ميکنم مشترکات زيادي داشته باشيم از توحيد تا معاد ... بخاطر همين اختلافات از شما معذرت ميخواهم اميدوارم موفق و مويد باشيد!يا علي
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
عليرضا بهادراني
تاریخ :
سه شنیه 23 مهر 1392
نظر :
شرمنده مهتاب تنها ... من قصد خودنمايي دارم ؟ حالا گيرم من قصد خودنمايي دارم ، ميشه بگيد اين خودنمايي چه سودي واسه من داره؟! من که يا علي پايان رو هم نوشتم شما دوباره شروع کرديد... جالبه واقعا! دکتر نظرشون رو گفتند من هم نظرم را براي دکتر ايميل کردم قرار نبود اين مطلب من با اين جزئيات توي سايت منتشر بشه که بعضي ها زبون مارو به خاطر گفتن اين حرفها از پشت سرمون بيرون بکشند... کسانيکه صداي دادخواهي و آزادي بيانشون گوش فلک را کر کرده! خيلي خوبه فقط آقاي دکتر و امثال آقاي دکتر حق نظر دادن دارند؟! اين ميشه رانت! من قصد ندارم اين مطلب را بکشم بيش از اين ، از خواهي دوستان و طرفداران هم يه چيزايي دستمون اومد که براي پيشبرد اهدافشون حاضرن حتي تقلب هم بکنند... کسانيکه روزگاري براي توهم تقلب ايران را داشتند به نابودي ميکشاندند!
56
232
نویسنده :
مهتاب تنها
تاریخ :
دوشنبه 22 مهر 1392
نظر :
تو روخداآقاي بهادراني اين قايله رو ختم به خيرش کنيد.مثله اينکه شما ازکل انداختن و خود نمايي کردن خيلي خوشتون مياد؟شما يه بار نظر تونو گفتيد استاد و دوستان هم شنيدند.خوب يه حرفو مگه چند بار تکرار مي کنن؟بسه ديگه خسته شديم از نطرات تکراري!خواهش ميکنم دوستان بيايد اين قضيه رو همين جا تمومش کنيم و به نظر استاد عزيزمون احترام بذاريم.خيلي ممنون
23
106
نویسنده :
roza
تاریخ :
شنبه 20 مهر 1392
نظر :
باسلام من هم باآقاي بهادراني موافقم .دکتر اصفهاني براي من يک استوره بود اما با اين نظراتي که در مورد هشت سال گذشته بيان کردند واقعا از ايشان دلسرد شد.من کسي بودم که هرکجا کنسرتي از ايشان بود ميرفتم.تمام ترانه هاي ايشان را حفظ بودم اما حالا ديگه دليلي براي ادامه نمي بينم چون ايدئولوژي هاي دکتر اصفهاني ديگر با انديشه هاي من و خيلي از مردم همسو نيست.واقعا متاسفم .....................
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
مهدي
تاریخ :
جمعه 8 آذر 1392
نظر :
اصلا مهم نيست . همون بهتر که شماها طرفدار دکتر نباشيد. به وجهه ايشان خدشه وارد ميشود
9
25
نویسنده :
ميلاد زند
تاریخ :
یکشنبه 21 مهر 1392
نظر :
منظورتون از خيلي از مردم همون 10 % هستش ديگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شما بهتره براي خودتون متاسف باشيد نه دکتر اصفهاني عزيز بنظرم شما و امثال شما اصلا طرفدار دکتر اصفهاني نيستيد .... خيلي خوش آمديد ... راه باز جاده دراز / موفق باشيد
45
273
نویسنده :
مژده
تاریخ :
پنجشنبه 18 مهر 1392
نظر :
آقاي دکتر درود بر شما خيلي از متن تبريک و کلا از اين اقدام شما لذت بردم اميدوارم خدا وجود گرانقدرتان را براي ما و همه هموطنانتان حفظ فرمايد. دوستتان داريم.
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
reza59
تاریخ :
شنبه 20 مهر 1392
نظر :
حالا به متنش کاري ندارم، ولي کلاً اين اقدامه زياد جالب نبود براي شما دکتـــرجون
120
61
نویسنده :
مهتاب تنهابه(مير عماد-بهادراني و...)
تاریخ :
سه شنیه 16 مهر 1392
نظر :
شما که دم از اسلام و مسلماني ميزنيدو براي هر حرفتون هزارتا آيه و حديث مياريد.آيا به شما نگفتن که يه طرفه به قاضي نريد؟چشماتونو نبنديدو هرچي که خواستيد نگيد؟ازشما که يه طومار بلند بالا مينويسيد با کلي کلمات قلمبه سلمبه و اظهار باسوادي مي کنيد بعيده که انتقاد خودتون رو با توهين و تهديدبه عرض استاد برسونيد.خواهشا موضع گيري نکنيد و تهاجمي رفتار نکنيدچون من اين حرفا رو به عنوان يه خواهر کوچکترتون بهتون گفتم.اميدوارم که خودتون پي ببريد!در ضمن اينقدر به ميلاد زند خرده نگيريد چون اکثريت با ميلاد هم عقيده اند به غير از معدود افرادي که شما هستيد يعني کم تر از ده درصد جامعه!بعله
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
reza59
تاریخ :
شنبه 20 مهر 1392
نظر :
بابا عماد بندا خدا راست ميگه ديگه، لا اقل يه چندتا کامنتاشو بخونيد،بعد نظر بديد!
28
2
نویسنده :
عليرضا بهادراني
تاریخ :
شنبه 20 مهر 1392
نظر :
شمايي که لالايي بلديد چرا خوابتون نميبره؟! فقط من و همفکرانم يکطرفه به قاضي ميريم؟! مطمئني من و همفکرانم فقط ده درصد از جامعه را تشکيل ميديم؟! ميشه بگيد از طريق کدام سازمان و يا منبع اين آمار را بدست آورديد؟! من تهديد کردم و تهاجمي برخورد کردم؟! يه خواهر هيچوقت با برادرش اينطوري صحبت نميکنه !
125
428
نویسنده :
ميرعماد
تاریخ :
چهارشنبه 17 مهر 1392
نظر :
حداقلش حقير تو هيچيک از کامنتهاي زيرين نه دم از اسلام زدم و نه مسلموني و حتي اشاره ايي به آيه يا حديثي نداشتم حال چگونه به اين نتيجه رسيديد الله اعلم چون مطمئنم خودتون هم نميدونيد . شايسته بود دکتر در بيان عقايدش ملاحظه قسمتي از هوادارانش رو ميکرد (حتي با فرض اقليت ده درصدي).لزومي نداره دربرابر اين خواسته بحق جمع محدود و معدودي از هواداران(همون جمعيت ده درصدي)همچين لشکرکشي بشه.به هر حال اخلاق و رفتار دکتر تو همه سالهاي گذشته تصويري از ايشون ساخته که همچين بداخلاقي هايي بعيد به نظر مي اومد. متاسفانه جديدا هم وبمستر محترم مثل برخي از دوستان کم تحمل شده و يه خط درميون پاسخهاي ما رو تاييد ميکنن. اگه نوشته آقاي بهادراني شايسته تذکر اين مطلب بود که با تاييد دکتر اجازه انتشار يافته پس باقي مطالب سراسر توهين برخي از هواداران هم شايسته همچين تذکري هستند . اين نوع انتشار پاسخها و واکنشهاي گاه و بيگاه وبمستر محترم شائبه همراهي مديران سايت با توهينها و اتهامات بيان شده رو داره .متاسفانه تو اين فضاي به شدت افراطي و سرکوبگرانه مجال نقد منصفانه کلمه به کلمه نوشتار دکتر نيست اميدوارم اين امر براي ايميل شخصي دکتر ممکن باشه .
123
24
نویسنده :
مهتاب تنها
تاریخ :
سه شنیه 16 مهر 1392
نظر :
استاد عزيزم اميدوارم به خاطر قضاوت هاي نا به جاي برخي اشخاص ناراحت نشده باشيد والبته اينو ميدونم که شما شخصيت بزرگي هستيد واينگونه نظرات شما رو دلخور نخواهد کرد در ضمن استاد مگه شهرستاني ها چه کم از تهراني ها دارند؟خوب ماهم ميخوايم شمارو از نزديک ببينيم وصدا تونو بشنويم و رخ زيباتون رو نظاره گر بشيم!خواهشا به شهر زنجان تشريف بياريد .قول ميدم که پشيمون نشيد.چون اينجا همه عاشقتونن.من منتظر پاسخم...
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
وبمستر
تاریخ :
چهارشنبه 17 مهر 1392
نظر :
کاربر گرامي با سلام و تشکر از حمايت شما و ساير دوستان انشا... در صورت فراهم شدن امکان برگزاري کنسرت در زنجان آقاي دکتر به شهر شما خواهند آمد ضمنا مجددا از همه ي دوستان خواهشمنديم مطالب غير مرتبط با پستها را فقط با آدرس info@mohammadesfahani.com در ميان بگذارند چون در غير اينصورت امکان پاسخگويي وجود نخواهد داشت .
10
82
نویسنده :
عليرضا بهادراني
تاریخ :
سه شنیه 16 مهر 1392
نظر :
دوستان زياد جوگير نشين لطفا ... در اين سالها زياد براي دکتر پيامهاي تبريک و تسليت مختلف فرستادم البته به ايميلشون ... اين نشان از بزرگي ايشون داره که اون قبلي ها را منعکس نکردند و اين مطلب را منعکس کردند در سايت؛اون دوستي که وبمستر اقاي اصفهاني بودند بايد اسم منو زياد ديده باشند... خانم/آقاي مهتاب تنها شما که ميگيد توي اون هشت سال کسي اگه حرفي ميزد جونشو پاي حرفش و انتقادش ميگذاشت ، اولا که مگه آقاي شجريان الان کشته شدند؟! مگه اون هنرمنداني که به احمدي نژاد انتقاد ميکردند از جمله اقاي کيومرث پور احمد، داود رشيدي ، حميد فرخ نژاد و ... کشته شدند؟! اون موقعي که گفتن حرف حق براي انسان ضرر داره ارزش داره نه الان که باعث بالاتر رفتن ادم ميشه! آقاي/خانم وبمستر گرامي من ميخواستم اين نظرم را کامنت کنم در زير مطلب شما ولي هرچه تلاش کردم نظرم ارسال نشد گفتم شايد بايد کد ويژه اي داشته باشم تا بتوانم نظرم را راسال کنم... خوشم مياد همه ي انسان ها رستگاري خود را در مظلوم نمايي يافتند! چطور شما در مطلبي به استاد بزرگ موسيقي سنتي افتخاري بزرگ توهين ميکنيد؟! من سوالم اينه اگر دکتر اصفهاني هنرمند بزرگي است لازم است که با توهين به ديگران و له کردن ديگران خود را ثابت کند؟! اصلا اين جمله يعني چي؟: «محمد اصفهاني را بايد خواننده اي دانست که مسيري برخلاف خواننده اي چون عليرضا افتخاري طي مي کند . افتخاري هر چند ماه يک بار آلبوم مي دهد و اصفهاني هر ۵ سال يکبار .» در کل شما که اينقدر به آزادي انديشه و علايق معتقديد بايد بپذيريد که من نيز با وجود علاقه به دکتر اصفهاني و آثار موسيقيايي ايشان نظرشان را در رابطه با هشت سال رياست جمهوري دکتر احمدي نژاد و اقدامات مثبت ايشان که مطمئنا تاريخ روزي به قضاوت خواهد نشست ، نميپذيرم و مطلبي که گذاشتم تنها اعتراض به اين نکته بود... کاش دکتر محمد اصفهاني به نظرات اين دسته از طرفدارانش(که فراوانند) احترام ميگذاشت و به دکتر احمدي نژاد چنين توهين نميکردند! با تشکر
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
عليرضا بهادراني
تاریخ :
شنبه 20 مهر 1392
نظر :
خانم مهتاب لازم به ذکر است که اقاي شجريان خودشون دوست ندارند توي ايران کنسرت بدهند... دوست ندارند صداشون از صدا و سيماي جمهوري اسلامي پخش بشه ولي اگه صداي آمريکا صداشون پخش کنه يا شبکه ي پارس و يا... مشکلي نداره!
262
287
نویسنده :
Saber2030
تاریخ :
شنبه 20 مهر 1392
نظر :
درسته ... اين نظر بنده نيز هست...
22
16
نویسنده :
مهتاب تنها
تاریخ :
چهارشنبه 17 مهر 1392
نظر :
آقاي بهادراني درسته که استاد شجريان کشته نشدند اما آيا همچنان فعاليت هنريشون تو ايران ادامه داره؟چند ساله که توايران ديگه کنسرت نميزارن؟چند ساله که ديگه آهنگاشونو تو رسانه هاپخش نمي کنن؟جواب بديد.الان پسرش همايونو فرستاده ايران تا جاشو پر کنه ولي مگه ميشه؟به نظرتون نسل بعد ما خواهد فهميد که شجريان کي بوده؟شجريان استاد آواز ايرانه ولي ديگه داره از ياد ها فراموش ميشه!درضمن آقايان پور احمد ورشيدي وفرخ نژاد رو کم تر کسي ميشناسه خواهشا اون ها رو با دکتر اصفهاني وشجريان مقايسه نکنيدواينقدر از کاه کوه نسازيد!شما وامثال شما از آن دسته آدمايي هستند که يک چيز کوچيک رو بزرگ ميکنند و چشم و گوش خودشون رو ميبندند و به حرف کسي جز خودشون اهميت نميدن و ميگن هرچي که ما بگيم درسته.حق هم داريد که قبول نکنيد چون حقيقت هميشه تلخ بوده و هست!
124
106
نویسنده :
پروانه
تاریخ :
چهارشنبه 17 مهر 1392
نظر :
شما مثل اينکه بقيه کامنتها رو نخوندي يا يه کشور ديگه زندگي ميکني؟ بعد از استاد شجريان ؛ استاد اصفهاني در بين موسيقي دانها بيشترين اعتراض رو به احمدي نژاد کرد اونهم علني و در روزنامه هام نوشتن که ايشان گفته بود اگه احمدي نژاد بياد توي مراسم من ميکروفون را زمين ميگذارم ! اگه بي اطلاعي برو اطلاع کسب کن و اگه خودتون رو به اون راه ميزنيد بدونيد که ديگه دوره اين خيمه شب بازيها به سر رسيده ؛ مظلوم نما (و خيلي وقتها البته جاهل نما و تهمت زن) شماهايين نه دکتر ؛ خيلي خوشحالم که امثال شماها ديگه طرفدار دکتر نيستند! ضمنا اکثر مردم ايران و طبيعتا اکثر طرفداران ميليوني اصفهاني از ماها هستند نه از اقليت شما!!!
23
103
نویسنده :
عليرضا بهادراني
تاریخ :
یکشنبه 14 مهر 1392
نظر :
سلام متاسفانه برخلاف مدعي بودنتان در تحمل عقيده ي مخالف از درج نظرات به غير از دوستانتان در سايت جلوگيري ميکنيد با استفاده از کد ويژه ... يعني من که نتونستم نظرمو درج کنم واسه همين انجتا فرستادم براتون: با سلام ميدونم که اين نظر پاک خواهد شد ولي همينکه وبمستر اين سايت ميبينه برام کافيه! سالها طرفدار دکتر اصفهاني بودم ... از گلچين تا بي واژه... قبلا هم مطلبي ديده بودم در اين سايت و درباره اش نظراتم را گفتم ... گفته بوديد«محمد اصفهاني را بايد خواننده اي دانست که مسيري برخلاف خواننده اي چون عليرضا افتخاري طي مي کند . افتخاري هر چند ماه يک بار آلبوم مي دهد و اصفهاني هر ۵ سال يکبار . ». اره خودتون يادتون نيست از اصفهاني توي يک سال چهارتا البومتون روانه بازار شد! سوالم را دوباره ميپرسم :آيا گفتن اين حرف ضرورتي دارد؟! فکر نميکنيد انسان با انصاف نبايد با خرد کردن ديگران براي خود نبردبام بسازد؟! درمورد حرفهايي که پشت سر اقاي احمدي نژاد زديد نظرم را نيز ميگويم: دوستي درمورد گفتن حق سخني از حضرت علي نقل کرده اند «امام علي (ع).....حق را بگو حتي اگر بر ضرر تو باشد » درسته حق را بايد گفت ولي در زماني که اگر حق را بگويي شايد به ضررت باشد! نه الان که گفتن اين حق!!! جنبه ي پاچه خواري دارد... ميتونيد سري به فيس بوک به زنيد صفحه براي طرفداران دکتر اصفهاني زده بودم... متاسفانه نميتوان براي کسي ارزش قائل شوم که براي راي مردم ارزشي قائل نيست و راي خود را بالاتر از راي مردم ميداند! کاش دکتر اصفهاني کمي با انصاف نظر ميدادند ... نه زمان احمدي نژاد اينقدر جامعه سياه بود و نه الان هنوز خبري نشده که نشان از روشن شدن جامعه بتوان در آن ديد شايد شما هم مثل ديگران فقط به ظاهر اراسته راي ميدهيد «...و شادماني خود را از مواضع متين ؛ ظاهر آراسته ....»! دکتر کدام مواضع متين؟! گدايي کردن از آمريکا دشمن ديرينه ي اسلام و مسلمين و ايران و ايراني؟! اين نظر شماست شايد شما آمريکاو انگليس را دشمن نميدانيد! کاش به راي مردم احترام ميگذاشتيد ... تازه متوجه شدم اهنگ سراب که ميگفتند براي غزه خوانده اي را براي چي خوندي! يک زماني اونقدر دوستت داشتم که عکستو بزرگ قاب کرده به ديوار اتاقم زده بودم! حال ميفهمم اونهايي که مسخره ام ميکردند حق داشتند... دکتر تک تک اهنگاتو از حفظم .... فکر ميکني اينهايي که ميان اينجا تشويقت ميکنند واقعا طرفدارت بودن يا هستند؟! مطمئن باش اينها اينقدر حتي فاصله با تو دارند که روشون نميشه اهنگهاي البوم هاي گلچين تا آهنگ اخراجي هاي شما را توي جمع گوش بدن... ديدم چه تيکه هاي ميندازن به ادم در اين مواقع! ولي خب الان به لطف حرفهاي سياسيتان طرفداران قبلي را از دست ميدهيد و بجاش طرفداران زيادي در داخل و خارج از ايران بدست مي آوريد از دوست و دشمن! آقاي روحاني هم هنوز کاري نکرده اند که کسي اينطور طرفدارشون باشه که اگه کار مثبتي انجام دادند حتما من هم طرفدارشون ميشم ... خوشبختانه من خودم به شخصه از روي ظاهر اراسته ي کسي طرفدارش نميشوم و بخاطر چهره خدادادي اش که نميپسندم مخالفش نميشوم! در کل هم براي بالا رفتن خودت استاد بزرگي همچون افتخاري را له ميکني و هم دست به پاچه خواريت براي بالا رفتن از روحاني خوب شده! من نميتوانم طرفدار ادمي باشم که بنده ي زر و زور و تزوير است! مخصوصا تزوير... همه ي البوم ها و سي دي هاي اصفهاني را هرکه خواست بگويد برايش بفرستم! ادرس وبلاگم : www.velayat.blogfa.com
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
Saber2030
تاریخ :
شنبه 20 مهر 1392
نظر :
دکتر جون باور کن دوست داريم ولي خودتون ميدونيد که جوجه رو اخر پاييز ميشمارند... با نظر آقاي بهادراني تاحدودي موافقم...
111
146
نویسنده :
ميلاد درويش
تاریخ :
چهارشنبه 17 مهر 1392
نظر :
واقعا جاي تاسفه...طرفدار واقعي هرگز به کسي که دوستش داره اينطور توهين نميکنه...
18
136
نویسنده :
هدي
تاریخ :
سه شنیه 16 مهر 1392
نظر :
اقاي بهادراني لطف کنيد تمام البوم هاي دکتر رابه طرفدارهاي واقعيش بدهيد دست شما نباشد بهتر است چون ما ايشان رابه خاطر صداي زيبايش ميخواهيم اعتقاد سياسي ايشان در جاي خود محترم وشخصي است و به من و شما مربوط نميشود راستي يادم رفت به وبمستر سلام کنم ..... سلام وبمستر گرامي
18
150
نویسنده :
بهمن
تاریخ :
سه شنیه 16 مهر 1392
نظر :
سلام دوستان . براي من خيلي جالب بود که جناب وبمستر نوشته اند که مطلب دوست رنجيده خاطرمان آقاي عليرضا بهادراني با تائيد استاد اصفهاني در سايت درج شده است و بخاطر همين موضوع ارادتم به استاد بيشتر گرديد . واقعاً ايشان بزرگواري و سعه صدر و البته هوشمنديشان را نشان دادند . اينکه از آقاي عليرضا بهادراني بعنوان يک دوست رنجيده خاطر نام برده ام هم به اين خاطر است که از مطلب ايشان متوجه شدم که ايشان هم از عاشقان استاد اصفهاني هستند همانطور که ما هستيم فقط در اين مرحله زماني به دليل نظرات استاد که با نظر ايشان متفاوت است از ايشان رنجيده خاطر گرديده اند و حتما مقتضاي سن و سالشان باعث شده که اينگونه تند و تيز عليه استاد بنويسند .
16
54
نویسنده :
مهتاب تنها
تاریخ :
دوشنبه 15 مهر 1392
نظر :
آقاي بهادراني خيلي داريد تند ميريد.به نظر من اين حرف استاد اصلا چاپلوسانه نيست.شما ميگيد حرف حقو بايد زد حتي اگه به ضرر ادم باشه.اين درسته ولي با توجه به اوضاع جامعه تو اون هشت سال واقعا امکانش بود؟مگه اين که آدم از جونش سير شده باشه.در واقع استاد مي خواستند به دکتر روحاني ياد آوري کنن که چه چيز ها که نشد وايشون نبايد زندگيو به مردم سخت کنن.در ضمن شما که ميگي آمريکا دشمن ماست مگه آمريکا يه آدمه؟سالها پيش عراق دشمن ما بود الان دوست ماست.پس ممکنه که به زودي با آمريکا صلح کنيم که اگه صلح بشه چه بهتر!زندگي همه از اين رو به اون رو ميشه.کم سختي که نکشيديم.درضمن آدمايي مثله شما تو زمره ي طرفداران استاد نباشن خيلي بهتره.چون شما به الگوي جوانان اين ملت توهين کردين.استاد واقعا انسان شريفي هستند که تو..............وافعا براتون متاسفم!
17
136
نویسنده :
ميلاد زند
تاریخ :
دوشنبه 15 مهر 1392
نظر :
آقاي وبمستر توروخدا اين نظراتي که پر از توهين به دکتر اصفهاني هست رو تائيد نکنيد !!!!!!!!!!!!!!!!! دوستت دارم دکتر اصفهاني عزيز درود بر شرف , شجاعت و ظرفيت بالاي شما آقاي اصفهاني ... خيلي دلم ميخواد قبل از مرگم فقط براي يک بار شمارو ببينم تا از ته دلم و با تمام وجودم شما رو در آغوش بگيرم تا به اين آرزوي بزرگ دنيوي ام برسم... انشاالله هميشه سلامت و تندرست و خوش صدا باشيد .... من عاشقتم عزيزدلم...
17
170
نویسنده :
وبمستر
تاریخ :
یکشنبه 14 مهر 1392
نظر :
آقاي بهادراني سلام شما فقط نظرتان را ايميل کرده بوديد و هرگز کامنتي از شما نديديم تا بخواهيم آن را نمايش بدهيم يا ندهيم و متن شما هم بااينکه متضمن اهانتهايي به آقاي دکتر اصفهاني و ديگران بود پس از مشورت با خود ايشان تاييد شد . قضاوت را به کاربران و خوانندگان محترم واميگذاريم ... بله يکسري معدود از کامنتها بدليل دامن زدن بيهوده به مباحث در گرفته و همچنين توهين آميز بودنشان تاييد نشدند اما فقط به همين دليل . موفق باشيد .
16
192
نویسنده :
مهدي
تاریخ :
شنبه 13 مهر 1392
نظر :
با سلام خدمت همه دوستان دوستان عزيز من بعضي از نظرات مثبت و منفي رو خوندم مخصوصا نظرات آقاي مير عماد و سبحاني رو اولا به نوبه خودم که از زمان نوجواني با شنيدن صداي ملکوتي و آسماني و بي نظير دکتر طرفدار ايشون شدم و هستم به ايشون به خاطر هوش بالايي که هم در زمينه موسيقي و هم علمي و سياسي داشتند تشکر مي کنم به دوستاني که نظرات مخالفي دادند هيچي نمي شه گفت اين روند هميشه بوده و هست ! ولي اون دوستاني که با قلب و دل ساده اي به مسائل سياسي نگاه و تحليل مي کنند تا زماني که خودشان بعضي مسائل رو به چشم خود نديده باشند اينگونه تحليل ها کاملا عاديه و ايشان نه تنها از استاد دکتر محمد اصفهاني بلکه از هر شخصيت فرهيخته و دانشمند ديگري هم به خاطر موضع گيريهايشان انتقاد خواهند کرد ولي براي آنهايي که مي بينند و ديده اند هيچ نسخه اي کاربرد نداد و مصداق کساني هستند که خود را به خواب زده اند که هرگز نمي توان بيدارشان کرد به دوستاني که در بطن ماجرا نيستند و فقط از چند رسانه مي شنوند و مي بينند سفارش مي کنم که واقعا در بطن دين بروند نه در بطن نقاب هاي دين! ، همان نقاب هايي که دکتر در يک پست به زيبايي به آنها اشاره کرده بود و کد داده بود... بگذريم..... در پايان از استاد اصفهاني بابت همه چيز تشکر مي کنم و به شدت منتظر آلبوم جديدشون هستم
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
ميرعماد
تاریخ :
یکشنبه 14 مهر 1392
نظر :
برادر محترم شما فرموديد که به دوستاني که نظرات مخالفي دارند هيچي نميشه گفت : الف) درست فرموديد چون قرار نيست همه مثل هم فکر کنيم . ب) اما متاسفانه در ادامه نوشته تون هر چه لازم دونستيد نثار همون مخالفيني فرموديد که قرار نبود هيچي بگيد . ج) اگه به نوشتار وبمستر محترم توجه فرماييد فرمودند که دکتر از متنوع ترين هوادار برخورداره آيا خواست احترام ( و نه تبعيت) به اين سلايق ( حتي با فرض اقليت) چيز زياديست؟بله دوست محترم ، حقير از بيان انتقاد نسبت به مواضعي که شايسته انتقادند دريغ نميکنم و اينرو حق خودم ميدونم و به شما هم پيشنهاد ميدم از اين امر غفلت نکنيد . د) اينکه چه کسي و کجا بطن دين يا نقابي از اين بطن رو ترويج ميکنه بر اساس يافته هاي هر يک از افراد جامعه متفاوته . اينکه يافته هاي خود رو اصيل بدونيد و همه رو لازم الاطاعت ازون ميپنداريد نشونه ايي از استبداد و ديکتاتوريست .
29
5
نویسنده :
امير حسين
تاریخ :
شنبه 13 مهر 1392
نظر :
به نظر من هم ديگه نبايد به طرفداران وضع گذشته پاسخ داد انتخابات کشور در سال 92 و همين صفحه به اندازه کافي گويا هستند
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
مريم
تاریخ :
شنبه 13 مهر 1392
نظر :
آقاي دکتر از پيام شما و تبريک تان حمايت ميکنيم و تيز بيني شما را مي ستاييم اميدواريم کشورمان هميشه در پيشرفت و تعامل با دنيا باشد و هرگز دوران سياه 84تا92 را ديگر تجربه نکنيم
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
سهيل
تاریخ :
پنجشنبه 14 فروردین 1393
نظر :
چرا دوران سياه ؟ چرا همش بدي ها رو ميبينيم قضاوت نا بجا نکنيد لطفا مگه دوران استعمار بوده که دوران سياه ميگيد ؟ اشتباهات زياد بوده اما خدمت ها و خوبي ها رو هم ببينيد .
0
7
نویسنده :
ايمان ناشري
تاریخ :
چهارشنبه 10 مهر 1392
نظر :
واي اين 3 روزه که نت نداشتم چقدر بحث ها داغ شده بود .. واقعا ازين کامنتها مشخصه مردم چي کشيدن اين 8 سال ..
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
غلامحسين
تاریخ :
سه شنیه 9 مهر 1392
نظر :
دوستان لطفا ديگه به اين جماعت هشت سال پيش!!! پاسخ نديد بياييد به اعلام نظر خودمان بپردازيم اينجا يک نمونه کوچک از يک تجمع ايراني است اينها خودشون حساب دستشون اومده بيشتر از اين به بازي نگيريدشون
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
چشم انتظار
تاریخ :
سه شنیه 9 مهر 1392
نظر :
اولين کفش را چه کسي در جمهوري اسلامي پرتاب کرد؟؟؟!! http://www.jahannews.com/vdcbw0bfwrhb8wp.uiur.html
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
محمدرضا
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
من فکر مي کنم آقايان احمدي نژادي جواب خودشونو گرفته اند و هر آدم بي طرفي که توي ايران زندگي نکنه و از همه چيز هم بي اطلاع باشه با خواندن اين نظرات به حقيقت آنچه که بر سر مردم در آن هشت سال تاريک رفت پي مي بره همه چيز روشنه و ور رفتن بيشتر با اين آقايان که به هيچ صراطي جز آنچه به مغزشان تزريق شده مستقيم نيستند آب در هاون کوفتنه!!! خواهشا ديگه جواب اينها را ندهيد !
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
پارميدا
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
آقاي وبمستر از تحليل عالي شما استفاده کردم از دوستان هم خواهش ميکنم به ميرعماد پاسخي ندهند چون به اندازه ي کافي پاسخهاي لازم را دريافت نموده که تا پايان عمر برايش کافيست!
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
ميرعماد
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
پيش از اين عرض کردم که حقير يکي از همه ي علاقمندان به دکتر اصفهاني بوده که افتخار همراهي با ايشون رو يدک ميکشيدم . اينکه خوب يا بد بهر حال عمري تو اين خيل هواداران سر کرديم و بيش و پيش از آثارشون شيفته مرام و منش ايشون بوديم. شما خوب و ما بد اما انتظار جمعيت هوادار يکدست انتظار نامعقولي به نظر ميرسه و حتما جلب نظر همه هواداران با تمامي علايق و سلايق هم نامعقولتر اما محترم شمردن آرا و عقايد هواداران انتظار دور از ذهني نيست . برخلاف اونچه که دوستان تصور ميکنن و تصوراتشون رو به ديگران نسبت ميدن حقير به حق انتخاب دکتر و امثال دکتر احترام ميذارم همانگونه که خودم رو تو انتخابم محق ميدونم . همانگونه گفتم علايق فکري و سياسي دکتر پيش از اينها ضمن مصاحبه ها و بياناتشون آشکار بود و با اندکي هوش سياسي اين موضوع قابل درک و دريافت بود اگه مطلع بودم که بيان آشکار مواضع دکتر موجب ذوق زدگي توامان با غش و ضعف برخي از دوستان ميشه خيلي پيش از اينها به بيان اون ميپرداختم . بهر حال از شخصيت فرهيخته ايي چون دکتر اصفهاني انتظارات بيشتري ميره تا : الف ) براي تاييد افکار و عقايد مدنظرشون بيش از اونکه به تخطئه رقيب بپردازن و تکيه بر ناداشته هاشون داشته باشن به بيان داشته هاي خودشان بپردازن . ب) برخلاف مرام و مسلکشان دست به طعنه و کنايه نزنند . ج) بر بافته هاي ذهني و رنگ و رفته استناد نکنند . د) و ضمن بياناتشون عقايد قسمتي از طرفدارانشون (شما بگيد اقليت) رو سرکوب نکنند . در پس همه اين مواردي که ذکر کردم بوي خوشي که مشام نميرسه اينه که دکتر (شايد ناخواسته) در مسيري قرار گرفته که به سمت جدايي از نظام ريل گذاري شده . همينکه عده ايي از اينکه اطلاق خواننده حکومتي بودن ازشون برداشته شده اظهار خوشنودي ميکنن پيام آنچنان زيبايي نيست که البته اين افتخاري براي دکتر و امثال ايشون خواهد بود . همانطور که گفتم اين مسير جديد دکتر نگران کننده هستش وگرنه پيش از اين هم ايشون سر سازگاري با دولت احمدي نژاد نداشتند و امثال من مشکلي نداشتيم . از موضع اخير وبمستر محترم هم تشکر ميکنم کاش دوستان ديگه از محتواي نگاشته ايشون درس بگيرن و از توهين و تهمت دست بردارن . شما به حال فعلي دکتر خوشنوديد و حقير هم به گذشته پيش از اين نوشته . اگه قرار باشه من هم به زور تهمتها و توهينهاتون به عقايد شما برسم چه فرقي بين ما و امثال هيتلر و پينوشه و .... خواهد بود؟کمي تحمل داشته باشيد چون اين پرخاشگريها نه شايسته شماست و نه شايسته دکتر ودولت تدبير و اميد .حقير هم که عرض کردم از خيل هواداران دکتر کنار کشيدم و سرخوشم با خاطرات خوش گذشته ام و اميدوارم به آينده و براي اينکه خاطر هطير دوستان مکدر نشه کامنتي نخواهم گذاشت اما وقتي دوستان مستقيم مورد خطاب قرار ميدن شرط انصافه که امکان پاسخگويي وجود داشته باشه نه اينکه دوستان ميفرمان ما شيفته تريبونيم. بهرحال باز هم عرض ميکنم ضمن احترام به دکتر و عقايدشون و عقايد و انتخاب همه دوستان از جمع هواداران دکتر خارج ميشم چون حتي شائبه زاويه داشتن با نظام و ولايت برام سخت و غيرقابل تحمله . تا روزي که مورد خطاب قرار نگيرم جهت يکدست و همگون بودن فضا کامنتي نخواهم داشت موفق باشيد. 
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
دوست
تاریخ :
جمعه 26 مهر 1392
نظر :
آفرين به بيان زيبا و مودب شما. لطفا با هم با احترام صحبت کنيم.
5
3
نویسنده :
مرضيه
تاریخ :
دوشنبه 15 مهر 1392
نظر :
خيلي کار خوبي ميکني لطفا ديگه کامنت نگذار!!!!
4
38
نویسنده :
منوچهر قدسي
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
آقاي ميرعماد و همفکران محترم لطفا جهت مقايسه آقاي دکتر روحاني با آقاي احمدي نژاد در سفر به نيويورک به اين لينک مراجعه فرماييد تا ببينيد علت اقبال امثال دکتر اصفهاني به آقاي روحاني چيسيت؟ http://www.iranianuk.com/page.php5?id=20130930144121028
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
وبمستر
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
سلام کاربران محترم دوستاني که هرگونه سوال غير مرتبط با پستهاي فعال دارند لطفا با کامنت مطرح نکنند و فقط با آدرس info@mohammadesfahani.com تماس بگيرند ما تا آنجايي که ممکن باشد حرمت آزادي بيان را به تاکيد آقاي دکتراصفهاني پاس خواهيم داشت و متقابلا از شما عزيزان نيز خواهشمنديم با متانت و حوصله به بيان ديدگاههاي خود بپردازيد تا اين همنشيني و تبادل افکار ؛ ما را از زواياي کور پيشين و عادات گذشته مان عبور داده به افقهاي جديد همزيستي مسالمت آميز توام با تحمل مخالف ارتقا دهد. اين فرهنگ ؛ و ترويج و تثبيت آن براي مردم عزيز ؛ هوشمند و فهيم ما بسيار ضروريست و حتي مجادلات و تنديهاي کاربران گرامي با يکديگر به شرط نگاه دورنگر مبتني بر عزت ايران و ايراني مي تواند مشق دموکراسي و مردمسالاري مبتني بر ارزشها باشد لذا خدمت دوستاني که مرتبا اظهار لطف نموده و از برخي تشنج هاي بوجود آمده در اين پست حساس ؛ نگراني خود را ابراز ميدارند عرض ميکنم: نگران نباشيد ! همه چيز توسط گردانندگان سايت رصد ميشود و تحت کنترل است و آقاي دکتر نيز مرتبا در جريان قرار ميگيرند ما بايد از اين مراحل عبور کنيم و يکديگر را بپذيريم و با علم و اطلاع و کنترل روحي در کنار هم بمانيم و زندگي کنيم چون همه ي ما ايراني و متعلق به اين آب و خاکيم و حق داريم دغدغه داشته باشيم و آنها را بيان و با هم مذاکره کنيم اما با فرهنگ "دگرانديش پذيري" که از ملزومات روحي ملل متمدن است و ملت بزرگ ايران نيز دارد آن را در گذرگاههاي خرد و کلان تجربه ميکند . ما نيز به همراه شما عزيزان سالها بعنوان ميزبان مخاطبان متنوع آقاي دکتر اصفهاني(که فکر نميکنم تنوع مخاطبين ايشان در بين خوانندگان فعلي نظيري داشته باشد) آن را در حد وسع خود تجربه و مشق نموديم و با راهنمايي هاي ارزشمندآقاي دکتر و تجارب گرانبهاي ايشان در اين زمينه ها و افقهايي که بروي ما گشودند به تعادل نسبي و قدرت مديريت و گمانه زني در حد بضاعت خودمان رسيده ايم لذا در پايان مجددا عرض ميکنم همه بايد خويشتندار باشيم و موجوديت يکديگر را به رسميت شناخته آنگاه وارد مذاکرات و بيان ديدگاه هايمان شويم و براي عبور از اين مراحل هيچ گزيري جز ورود کردن به اين مراحل نيست و هيچ نگراني انشا... وجود نخواهد داشت . هميشه به اين بينديشيد که اين کامنت گذاران عزيز اگر روزي به کشورشان تعرضي شود همه دست در دست هم داده تا پاي جان به مقابله با معارضين و دفاع از کشورشان خواهند پرداخت و اين اختلافات و گفتگوها ميان فرزندان يک مادر به نام ايران است و هر روز نيز به خواست خدا به روال منطقي و صحيح خود نزديکتر خواهد شد همانگونه که در انتخابات اخير شاهد آن بوديم .
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
مصطفي سبحاني
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
"هميشه به اين بينديشيد که اين کامنت گذاران عزيز اگر روزي به کشورشان تعرضي شود همه دست در دست هم داده تا پاي جان به مقابله با معارضين و دفاع از کشورشان خواهند پرداخت و اين اختلافات و گفتگوها ميان فرزندان يک مادر به نام ايران است" بسيار عبارت زيبايي بود که اي کاش همه ي ما به اون توجه ميکرديم و اون رو مد نظر قرار ميداديم. بهرحال فکر ميکنم گذشته از اين بحث ها تمام دوستان بي صبرانه منتظر شنيدن حداقل يک تک آهنگ زيبا از جناب دکتر اصفهاني هستن(ما که از خير آلبوم گذشتيم) لا اقل ما رو از شنيدن يک تک آهنگ ... (به سليقه ي من عاشقانه ي زيبا مشابه "لحظه" و "نابرده رنج" با صداي احسان خواجه اميري و يا "سازش" و "ميراث" با صداي مهدي يراحي که تماما از سروده هاي آقاي روزبه بماني هستن) محروم نکنيد. آقاي دکتر هنوز در حال تجهيز استوديوشون هستن؟؟
3
16
نویسنده :
خطاب به ميرعماد و دوستانش!
تاریخ :
یکشنبه 7 مهر 1392
نظر :
سفر آقاي دکتر روحاني به نيويورک، گذشته از نتايج آن، به همگان در داخل و خارج نشان داد که مي‌شود در عين حفظ عزت و اقتدار ، چشم‌ها را شست و جور ديگري به دنيا نگريست، هم مواضع حق‌طلبانه خود را مطرح کرد و هم به ديگران احترام گذاشت و تحسين جهانيان را برانگيخت.متأسفانه در بعضي از محافل، برخي افراد و رسانه‌هاي وابسته، براساس عادتي 35 ساله، نمي‌توانند بپذيرند که بسياري از کشورهاي دنيا مي‌خواهند نگاهي محترمانه به ايران داشته باشند! مواضع برخي از اين محافل و رسانه‌هاي خاص در داخل، نشان مي‌دهد که نمي‌خواهند يا نمي‌توانند تحول در افکار عمومي و ضرورت تغيير در سياست خارجي را درک کنند و همچنان بر طبل کارشکني و افراطي‌گري مي‌کوبند و مصداق کاملي براي اين ضرب‌المثل معروفند که "دنيا را آب ببرد آنها را در گهواره خيالات جناحي و سياسي‌شان، خواب مي‌برد". کافي است در اين روزها نگاهي گذرا به واکنش رسانه‌هاي خاص نسبت به دستاوردهاي سفر آقاي دکتر روحاني به نيويورک بيندازيد و ببينيد که حقد و عصبانيت نمي‌گذارد چشمانشان را به روي واقعيت‌ها باز کنندکه ميشودبا ادبيات و گويش بهتري با جهان سخن گفت تا جايي که اين ادبيات، مورد تحسين و تقدير دوست و دشمن قرار گيرد.در هشت سال تاريک گذشته که همواره در سياست خارجي بر طبل تنش‌آفريني با دنيا کوفته شدو در داخل بر جنجال‌آفريني‌هاي سياسي و اختلاف افکني ميان مردم با مردم و مسئولان با مردم ومسئولان بامسئولان گذشت و از نقد کردن امکانات کشور و بکارگيري منابع انساني و استعدادهاي خدادادي آن غفلت شد، حقيقتاً خسارت‌هاي بزرگ و جبران‌ناپذيري بر کشور تحميل شد که قطعاً هيچکس نميتواند آن را انکار کند.حال بايد از معترضان امروز و در حقيقت ؛مدافعين اين حضرات که دوران سياه هشت ساله شان به سر آمده پرسيد :هشت سال خسارت زديد باز هم طلبکاريد؟ " برگرفته از يک تحليل سياسي"
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
ميرعماد.... الهام
تاریخ :
سه شنیه 9 مهر 1392
نظر :
اتفاقا اتفاقات اينروزهاي سياست خارجي و مواضع طرفين خود گوياي همه چيزه و اتفاقا برخلاف فرمايش شما گفتني ها زياده اما موضوعيت نداره چون وبمستر محترم امر بر ارتباط کامنتها با پست فعال فرمودن . پيشنهاد ميدم تالار گفتماني پيش بيني بشه و تو اون موضوعات مختلفي مورد بحث قرار بگيره. ميشه تاپيکي مثل... اخبار روز گذاشت و دوستان اخبار دولت رو اونحا منعکس بکنن.  
212
7
نویسنده :
الهام.......»
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
موضوعيت که البته داره ؛ پاسخ نداره آقاي محترم!
2
21
نویسنده :
ميرعماد
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
چون نوشته شما موضوعيت نداره چيزي عرض نميکنم تنها به اين اکتفا ميکنم که کاش بجاي کپي/پيست تحليلهاي ديگران ، خودتون زحمت تحليلي هوشمندانه رو ميکشيديد .
85
5
نویسنده :
آرزو
تاریخ :
یکشنبه 7 مهر 1392
نظر :
واقعا چه نظرات چندشي دارن اين آقاي ميرعماد و اون زهرا خانم و ساير دوستانشون
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
ميرعماد
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
خوشحالم که نظرات حقير موجب شد تا نقابها کنار بره و واقعيات موجود عيان بشه . توهينهاي مستمر شما ذره ايي از اعتقاداتم کم نخواهد کرد . اميدوارم احترام به عقايد خود رو با تمرين محترم شمردن اعتقادات ديگرون شروع کنيد .
164
5
نویسنده :
مصطفي
تاریخ :
یکشنبه 7 مهر 1392
نظر :
به نظر من به امثال ميرعماد ديگه جواب ندين اينا عشقشون همينه که فقط مطرح باشن چون ديگه با مرحوم شدن احمدي نژاد از مصاحبه و روزنامه و خيابون پاستور ؛ امثال مير عماد خيلي حال ميکنند که يه جايي يه تريبوني داشته باشن آقاي وبمستر تورو خدا حرفاي بي سر و ته اينا رو ديگه تاييد نکنيد...
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
ميرعماد
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
البته پيش از اين عرض کردم که قصد کامنت گذاشتن رو ندارم مگر اينکه مورد خطاب باشم . البته من از وبمسترومحترم متشکرم که برخورد هوشمندانه ايي تو پست اخيرشون داشتند . بهرحال من و امثال من و شما و امثال شمايي وجود دارند که ناگزير به تحمل هم هستيم .
23
5
نویسنده :
گشايش
تاریخ :
یکشنبه 7 مهر 1392
نظر :
آقاي "احمد" خيلي زيبا نوشته بودين اين بنده خدا ميرعماد ؛ توي جواب دادن به شما حسابي دست و پاشو گم کرده فکر کنم خودشم نفهميده چي نوشته! بهرحال من چند بار متن شما رو خوندم و به دوستام هم گفتم برن بخونن. خيلي عالي بود عالي.... دست مريزاد.
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
ميرعماد
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
البته فکر کنم استاد گرانقدر احمد فهميده باشند که چي دارم ميگم . و همين برام کفايت ميکنه .
59
3
نویسنده :
حميده
تاریخ :
یکشنبه 7 مهر 1392
نظر :
من ديگه هرگز حاضر نيستم به اون سالهاي سياه برگردم درود بر دکتر اصفهاني که اينقدر دقيق و روشنفکره
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
رشيدي
تاریخ :
یکشنبه 7 مهر 1392
نظر :
مير عماد گرامي بعضي انقلابي ها از ضد انقلاب بدترند - نيويورک 92 آغاز عزت ايرانه در حاليکه قيافه احمدي نژاد از هيچ آنتني پخش نميشه !
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
ميرعماد
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
انشااله که اينگونه خواهد بود . به شما توصيه ميکنم براي ارتقا ايران عزيز کمتر به فکر قيافه ها و آنتنها باشيد .
45
4
نویسنده :
صبا
تاریخ :
یکشنبه 7 مهر 1392
نظر :
آقا مير عماد بابا بي خيال ديگه! بخدا تو بايد قوم و خويش يا کس و کار احمدي نژاد باشي که اينجوري خودتو به آب و آتيش ميزني...
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
ميرعماد...طوفان
تاریخ :
سه شنیه 9 مهر 1392
نظر :
قطعا هر کسي در تصميم گيريهاش به عقل خودش و دريافتش از شرع رجوع ميکنه. اينکه به دلايل عقلي و شرعي چون من معتقد نيستيد ناشي از تضا آرا و عقايده و در جاي خودش محترم . موفق باشيد.
10
2
نویسنده :
ميرعماد...حميده
تاریخ :
سه شنیه 9 مهر 1392
نظر :
اگه به قواعد بازي دموکراسي اعتقاد نداريد مشکل من نيست . اينکه تا برنده ايم دموکراسي برقراره يعني ديکتاتوري.
10
3
نویسنده :
طوفان......» مير عماد
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
آقاي حجت شرعي و عقلي ! ما متاسفانه نه عقل شمارا قبول داريم و نه شرع شما را
3
16
نویسنده :
حميده....»مييييييرعماد
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
منظورتون همون قاعده دمکراسي سال88 بايد باشه ديگه؟ همون قاعده که بابتش مادر سهراب اعرابي هنوز داغداره؟ شرمتان باد! واقعا که!
4
96
نویسنده :
ميرعماد
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
البته همچين افتخاراتي که فرموديد نصيبم نشده . من يکي از همه اون افرادي هستم که بر اساس قاعده دموکراسي دو دوره به ايشون راي دادند و بخاطر پرخاش و توهين ديگرون دست از اعتقاداتي که با حجت عقلي و شرعي به اون رسيدم دست نميکشم .  
179
4
نویسنده :
منيژه
تاریخ :
یکشنبه 7 مهر 1392
نظر :
چقدر حرفهاي اين آقاي ميرعماد بي اساس و خنده آوره اينها چقدر اعتماد به نفس دارن؟؟
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
ميرعماد
تاریخ :
دوشنبه 8 مهر 1392
نظر :
اميدوارم موفق باشيد
50
2
نویسنده :
احمد....>ميرعماد
تاریخ :
یکشنبه 7 مهر 1392
نظر :
سلام من در رشته خود ؛ فردي هستم با نهايت تحصيلات ممکنه و تجربه ساليان ؛ به محمد اصفهاني معتقدم بعنوان يک متفکر هنرمند . و چون لازم ديدم ؛ تذکراتي را به شما گوشزد ميکنم که اميدوارم برايتان در آينده نفع داشته باشد و از شما ميخواهم با انعطاف و طاقت در آن تامل کنيد که ضرر نخواهيد کرد من اگر با فرزند يا دانشجوي خودم هم تند صحبت کنم از سر بي مهري نيست اين را بدانيد. گفتيد:دکتر ادعاهاي بي پايه و اساس را تکرار مي کنند ؛ اين نوع بي احترامي و انکار شخصيتي متفکر و هنرمند مانند دکتر اصفهاني و اصولا انکار و نفي مطلق ديگران و اعتقادبه خود و منيت داشتن ؛ مختص آدمهاي خودشيفته و ديکتاتور مآب است که خودشان را عقل کل ميدانندواين شايسته نيست . گفتيد من دغدغه ام احمدي نژاد نيست سپس فورا گفتيد احمدي نژادي ام و به آن افتخار مي کنم اين حرف آدمهايي است که ابتدا ميگويند و بعد فکر ميکنند يا اصلا فکر نميکنند! اينکه کسي طرفدار و مفتخر به چيزيست که با قيد قسم جلاله دغدغه آن را ندارد !!!! اين حرف شايسته يک فرد ايراني تحصيل کرده نيست ادعاي ديگران را که به مذاقتان خوش نيامده بود رسوا خوانديد و نخ نما ؛ اين حرف آدمهايي است که ديگران را به مسخره مي گيرند چون فکر ميکنند از آنها بهترند و بهتر ميفهمند! اينها مورد عتاب قرآنند! مخالفين احمدي نژاد و دوران سياهش را "اپوزيسيون برانداز " قلمداد کرديد اين حرف آدمهاي افراطي و بي تحمليست که ريسک بي پروايي و بي تقوايي بالا دارند آنهايي که در نهايت به جايي رسيدندکه پيامبر ؛ديگرچشم ديدن آنها را نداشت و فقط به خاطر شرح صدر خدادادش آنها را تحمل ميکرد و خون جگر مي خورد در حاليکه ميدانست آنها پس از او به هيچکس رحم نخواهند کرد! همانطور که همفکران يا موافقان مشرب شما در آن هشت سال سياه خصوصا سال 88 به صغير و کبير رحم نکردند و بجان جوان و پير تعرض کرده و به ماشين و خانه و حريم خصوصي مردم حتاکانه حمله ور شده و آنها را که متوهمانه دشمن ميپنداشتند جلوي چشم زن و بچه شان در خانه ها کتک زدند و به زندان بردند و به آلبومهاي خانوادگي دستگيرشدگان جلوي چشم زن و بچه شان تعرض کردند!!! اين جنايتها را مردم ايران هرگز فراموش نخواهند کرد. در پايان خيلي خوشحالم که شما با مواضع فعلي تان ديگر از طرفداران دکتر اصفهاني نيستيد چون اصولا سالهاي نوري با او فاصله داريد ضمنا آقاي دکتر و آقاي شجريان شجاع ترين هنرمندان مطرحي در عرصه موسيقي بودند که برعليه پلشتيهاي احمدي نژاديسم و دوران سياهش اعلام موضع کردند و هرگز آب به آسياب آنها نريختند شما اگر گوش شنوا و فهم دقيق را پيشه ميکرديد اينطور بي پروا و بي تقوي دکتر اصفهاني را محافظه کار در زمان حکومت احمدي نژاد قلمداد نمي کرديد! همفکران شما اقليتي هستند که مورد خشم و برائت اکثريت آزاد و پيروز اين مردمند و آينده ازآن ايران و مردم آزاده آن است همانگونه که از کرانه هاي افق صبر الهي ؛ و دعاهاي نيمه شب مردم پاک ضمير ايران ؛ کم کم نور اميد ؛درخشيدن گرفته است.
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
قابل توجه ميرعماد-چشم انتظار و دوستان عزيزشان!!!
تاریخ :
شنبه 6 مهر 1392
نظر :
درحاليکه گروهي نزديک به هزار نفر به صورت خودجوش به مراسم استقبال از رييس جمهور آمده بودند، حضور گروهي از نيروهاي خودسر باعث ايجاد تنش در مراسم استقبال از روحاني شد.به گزارش «انتخاب» ؛ اين افراد که از ساعت 8 صبح با تعداد زيادي موتور سيکلت و احتمالاً به صورت خودجوش(!) به فرودگاه آمده بودند، پس از حضور رييس جمهور در ميان استقبال کنندگان، سعي کردند با روشهاي قديمي ، مراسم را متشنج کنند.نکته عجيب آن است که به محض ورود خودروي رئيس جمهور اين عده از افراد در مسير حرکت خودرو ايستاده و نماز ظهر را اقامه کردند. اين در حالي بود که به دليل ازدحام جمعيت خودروي رئيس جمهور مسير ديگري براي عبور در اختيار نداشت.يکي دو نفر از اين جمعيت از قبل کفش خود را جهت پرتاب به سوي رييس جمهور آماده کرده بودند که دقيقاً پس از حضور ماشين رييس جمهور، به سوي ماشين دکتر روحاني پرتاب شد.تعداد ديگري نيز معتقد بودند ماشين رييس جمهور بايد از روي آنها رد شود، و الا از کف خيابان بلند نمي شوند! همچنين شنيده شده يکي از محافظان رئيس جمهور و تيم همراه توسط اين افراد مورد ضرب و جرح قرار گرفته است. در اين ميان، حضور برخي چهره هاي خاص در ميان اين افراد، توجه حاضران را جلب کرده بود! اين درحاليست که تعداد قليل اين افراد و تلاش سراسيمه آنها براي ايجاد تنش (به هر شکل ممکن) باعث تعجب شده بود.
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
چشم انتظار
تاریخ :
سه شنیه 9 مهر 1392
نظر :
جناب نمي دونم اسمت چي!!! ما هميشه و در همه حال، حرکات خودسرانه رو محکوم مي کنيم. از آتش زدن اموال عمومي و بيت المال و سطل هاي زباله و خيمه هاي عزاي حسين (ع)، در عاشورا توسط فتنه گران هشتاد و هشتي! تا پرتاب کردن مهر به سمت رييس مجلس در قم! تا پرتاب کردن کفش به سمت رييس جمهور قانوني جناب روحاني و... شما کمي جنبه داشته باشيد، حداقل محکوم کنيد همه ي اين اتفاقات رو. البته اين رو هم اضافه کنم؛ داشتيم مواردي رو که برخي براي مظلوم نمايي، اقدام به خودزني کردند!!! مثلا خودسوزي دفتر کار هاشمي در مجمع تشخيص، يا کارگذاشتن دوربين به سبک کاملا تابلو در دفتر کار مطهري و...!!!!!!!!!!!!!! شرمنده.
14
3
نویسنده :
ميرعماد
تاریخ :
یکشنبه 7 مهر 1392
نظر :
معمولا همه جوششها خودجوش نيست کاش از حضور خودجوش دويست نفره دانش اموزان در بين مستقبلين هم اشاره ميکرديد . بگذريم . همانگونه رهبري فرمودند که از اين دست حرکات دلخوش نيستند به تبعيت از منويات ايشون ما هم اعتقادي به اين خرکات نداريم ، کاش در قضاوتهامون کمي تامل داشته باشيم  
218
2
نویسنده :
ايمان ناشري
تاریخ :
شنبه 6 مهر 1392
نظر :
بوي بهبود ز اوضاع جهان ميشنوم ..دوستان خواهشا به لينکهاي زير توجه کنيد .. ((http://www.shahrekhabar.com/political/1380342360756395 )) ((http://www.akharinnews.com/آخرين-اخبار/item/41405-بازتاب-گسترده-مواضع-روحاني-در-اروپا.html ))
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
نویسنده :
ستاري
تاریخ :
جمعه 5 مهر 1392
نظر :
اين روزها جاي خاتمي و گفتگوي تمدن ها ،هم در ايران و هم در جهان خالي است چقدر دلتنگ اين نظريه هستم . در گفتگو زبان مهم است و هر ملتي زباني دارد ولي زبان ها مي توانند ترجمه شوند گويش ها خود را نشان دهند . صورت آيينه روح است و چشم مترجم آن ، به چشمان جوانان ايران نگاه کنيد چه مي گويند ؟ از اين همه تحقير خسته اند . دکتر شريعتي مي گويد هنر يعني بيان آنچه که هست و آفرينش هرچه نيست . از محبوب ترين صدا که تا ژرف روحم آرام بخش هست تقدير ميکنم هفده سال است که در شاخه ي معنويت دلم آشيانه داري ، از هنرمند روشنفکر تمدنم که دغدغه مردم را دارد صميمانه سپاسگزارم.
پاسخ به این نظر

درج نظر برای نظر کنونی

نویسنده *